Emi_8.12

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznan
Główny blog emi-123.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-05-18
Wiek 17 lat
Ostatnia aktywność 143 dni temu

Najciekawsze wpisy Emi_8.12

Dziś była Wigilia, dla mnie był to dzień, w którym wszystko szło nie po naszej myśli. O 15 mieliśmy być u babci, ale mamie przedłużyło się w pracy i nie mieliśmy szans zdążyć na czas. Przy pakowaniu prezentów okazało się że brakło nam torebek na prezenty, a sklepy przecież były zamknięte. Uciekł nam tramwaj i musieliśmy jechać taksówk (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś 6.12.2018, czyli Mikołajki. Wstałam rano, poszłam na korytarz i zauważyłam mikołajowe skarpety, w których były prezenty. Jedna dla mnie, druga dla mojego młodszego brata. Ja dostałam słodycze i kosmetyki, a mój brat klocki lego i słodycze. Potem poszłam do szkoły i nie spodziewałam się, że zorganizują nam coś z okazji mikołajek, ale na informa (...)

Zobacz pełny wpis »
W 2 dzień świąt pojechaliśmy do babci bo przyjechała ciocia z wujem i moim kuzynem i kuzynka. Byłam ciekawa prezentów jakie dostanę. Wszyscy wiedzieli że ciocia lubi się spóźniać, więc Zjedliśmy obiad z babcią, już zanim przyjechali. Potem jak ciocia już przyjechała to zaczęliśmy rozdawać prezenty tym,ktorym nie daliśmy w wigilię. Było baaardzo (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś Sylwester i pokłóciłam się z mamą, dlatego że nie pozwoliła mi nocować u mojego chłopaka. Strasznie mi na tym zależało, bo planowaliśmy maraton filmowy,kupić słodycze i świetnie się bawić . Byłam pewna, że nam pozwoli tak samo jak w zeszłym roku, ale nie udało się. Nie miałam z kim spędzić tego dnia, a nie chciałam nudzić się w domu. W ostatn (...)

Zobacz pełny wpis »
Tydzień przed świętami, razem z rodziną zaczęliśmy przygotowania do świąt. Poszłam z mamą kupić prezenty dla całej rodziny,a potem udaliśmy się do marketu żeby kupić produkty potrzebne do upieczenia pierniczków i ciasteczek. Najgorsze było szukanie choinki każda była albo za mała albo za mało gęsta, a kiedy znalazłyśmy choinkę to brakowało nam stoja (...)

Zobacz pełny wpis »
W pierwszy dzień świąt byłam w domu i pomagałam mamie w sprzątaniu. Po południu pojechałam do chłopaka oglądaliśmy film i jedliśmy świąteczne słodycze. Kiedy wróciłam do domu grałam z bratem w gry i układaliśmy klocki lego. Ten dzień minął mi luźno i fajnie było odpocząć od tego szału świątecznego. (...)

Zobacz pełny wpis »