Eloise

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ewelina Xyz
Główny blog eloise.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-08-25
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Eloise

...wlasnie wyszedl... czuje że za chwilę poziom hormonów wzrosnie do takiego poziomu, ze mnie rozerwie na strzępy... czy to niekobiece że jestem mówiąc wprost NAPALONA? chyba popadnę w rutynę, to samo dzisiaj, wczoraj, przedwczoraj...a mnie nigdy dość, czlowieka powinna "zabijać"tylko taka monotonia :) jego dotyk mogabym chlonąć zamiast powietrza, a wilgoć ust sączyć zamias (...)

Zobacz pełny wpis »
a dlatego że na niebie widzę Niezidentyfikowane Obiekty Latające.... :O może to stres przed egazminami hmm... a może wpyw księżyca a może lepiej pójdę już spać tak! Tak bedzie najlepiej   zanim jednak tak zrobię wyjaśnie swoją duższą nieobecność otóż kręciam się w poszukiwaniu jakiegoś konkretnego serwisu z blogami mając nadzieję że moimi myślami sensownymi i sensowny (...)

Zobacz pełny wpis »
jestem: okrutnie zla na siebie zdolowana zniechęcona do wszystkiego leniwa!!! taki maly bilansik... wszystko dlatego że dzisiaj mam ten pieprzony egzamin na studia jestem kompletnie nieprzygotowana olalam to zupelnie ...studia na które dostanie sie bylo moim marzeniem a ja nic. no i z czym tu do ludzi?? ehhh..... ELOISE (...)

Zobacz pełny wpis »
leżeliśmy sobie na podlodze... muzyczka... delikatne światelo... ręcę tu i ówdzie... ...i nagle powiedzial mi ze wspaniale sie czuje...ze nigdy tak nie mial ..i sie do mnie przytulil jak maly czlopczyk :)))) ..warto bylo przeczekac trudny poczatek "jestes zajabista. jedyna. nie chce juz nigdy żadnej innej!" to uslyszalam... cieszę się.. bardzo... (...)

Zobacz pełny wpis »
Your worst enemy could be your best friend and your best friend your worst enemy. [...} Only your friend knows your secrets so only he could reveal it. Bob Marley, Who Cap TheFit Święta prawda. A ze wzlędu na to, że kompa nie mogę uważać za przyjaciela, wykorzystam blog. He won't reveal my secrets. A przynajmniej nie bez mojego zezwolenia. :) Niedlugo wrócę.     (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawia mnie, ile osób zaczyna dzień pólślepym marszem do kuchni po to, żeby postawić wodę na kawę. Nie tam siku czy ząbki. Najpierw woda na kafffcię, później siku, później ząbki. A później kaffcia. Pyszna,gorąca,dluuga. A potem wszystko w biegu, mimo że wstaje ponad godzinkę przed wyjściem. Kaffkę w zasadzie już kończę. Jeszcze tylko mala bieganina po domu i jadę na uczelnię. (...)

Zobacz pełny wpis »
DLACZEGO NA TYM BLOGU NIE MA LITERY L?????!!!! tzn tej na którą zaczyna się lawka lóżko lój lono lowca logórek :))   (...)

Zobacz pełny wpis »