Ellektronarzedzia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog automatyzacja-produkcji.blogi.pl »
Data urodzenia 1994-03-04
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ellektronarzedzia

To co możemy zauważyć we współczesnych czasach w zdecydowanej mierze, to towarzyszący nam ciągle rozwój przemysłu, nowoczesnych technik, zmodernizowanych rozwiązań, polepszających szybkość oraz efektywność linii produkcyjnych, przy jak najmniejszym angażowaniu pracy człowieka. W końcu niezwykle cenną sztuką jest produkcja opłacalna, a przy tym jak najmniej uciążliwa d (...)

Zobacz pełny wpis »
Szczypce do ściągania izolacji są to specjalne przeznaczone do bezinwazyjnego nacinania osłony izolacyjnej przewodów i zdjęcia jej.  Pozwala to uzyskać dostęp do kabli i zorganizować je w jakikolwiek, wybrany przez siebie sposób. Zyskujemy oprócz tego pełną automatyzację czynności. Dzięki tak trywialnym, niewielkiemu przyrządowi opiera się ona zaledwie na (...)

Zobacz pełny wpis »
Strapy w prosty sposób pomagają w utrzymaniu porządku każdemu niesfornemu bałaganiarzowi. Jest to obligatoryjny element każdej instalacji elektrycznej, w szybki sposób wiążący sterty niechcianych kabli, jak również przewodów w jedną wiązkę. Schludność, trwałość, odporność na niesprzyjające czynniki zewnętrzne, różne odczynniki chemiczne  i wy (...)

Zobacz pełny wpis »