Elizabeth

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Elizabeth P.
Główny blog elizabeth.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-12-07
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Elizabeth

Czasem myślę sobie, że wszystko już za mną. Wszystkie te młodzieńcze emocje, te miłości ponad życie, to fruwanie w obłokach. To wszystko tak szybko przeminęło, a wtedy wydawało się, że będzie trwało w nieskończoność.  Dawniej człowiek myślał, że może góry przenosić, że może zmienić cały świat. Żyło się ciągłą nadzieją na coś, ciąg (...)

Zobacz pełny wpis »
Codziennie rano, bez wyjątku, nieważne czy zaspał czy nie, czeka na nią gorąca herbata. Postawiona obok łóżka, na ławie, tak na wyciągnięcie ręki. Tak, że jak tylko przetrze zaspane powieki, może po nią sięgnąć i poczuć to przyjemne ciepło spływające w dół aż do żołądka. Codziennie, gdy on wraca z pracy, ona czeka na niego w drzwiach. Uśmiechnięta. Bo (...)

Zobacz pełny wpis »
  Pamiętasz nasz pierwszy taniec?Byłam w czerwonej bluzce... Nasz pierwszy pocałunek?Pamiętam gdzie to było. Na balkoniku w pubie. Tam był tylko jeden stolikNASZz dala od całego świata ... A pierwsze wspólne zakupy ?Tak, kupiliśmy torebkę krówek-mordoklejeka później siedzieliśmy na ławceśmiejąc się jak dzieci... Później pierwsze słowa "Kocham Ci (...)

Zobacz pełny wpis »
Krzyczała. Bardzo głośno i bardzo zajadle. Ze wściekłymi łzami w oczach rzucała mu ostre słowa prosto w twarz. Zawiedziona, rozczarowana. Zła... Tak bardzo ją zranił. A może to ona wszystko widzi w czarnych kolorach? Powinna była policzyć do dziesięciu, zaparzyć w ulubionej filiżance melisę i spokojnie wszystko przemyśleć. Ale krzyczała. Zamiast zastanowić si (...)

Zobacz pełny wpis »
Białe dzwoneczki dźwięczą jak spadające na parapet szare krople,jak łzy porwane przez wiatr i rozbite o skałę. Mdły zapachunosi się jak zapach krwi w powietrzujak ostatnia prośba o zmartwychwstanie. Liśćmi otulonejak wędrowiec w lesie w sennym koszmarze,jak dłoń w dłoni zimna, bez nadziei, bez miłości... ... Znalazłam powyższy tekst wśród innych, starych, (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieć uśmiech na twarzy, mimo kolejnej porażki. Cieszyć się życiem, tym parszywym życiem pełnym trosk i niespełnionych marzeń. Życiem pełnym niesprawiedliwości i braku tolerancji, pełnym wrogich spojrzeń i obłudnych słów. Iść wciąż do przodu, choć tyle niedokończonych spraw gdzieś za nami pozostało, choć tyle błędów nienaprawionych, tyle zm (...)

Zobacz pełny wpis »
Niektóre tak piękne... tak wyraziste, że aż czuje się ich zapach i smak ...słodycz.Kolorowe, zawsze ciepłe, nawet gdy za oknem grubo na minusie ...Otulają nasze ciało delikatnym puszkiem ...i tak błogo zasypiamy. Niektóre tak bardzo niechciane, niechciane aż do bólu.Kanciaste, szaro-bure i o smaku kwaśnych jabłek.Ale zawsze są, nieśmiertelne jak nasza dusza.. (...)

Zobacz pełny wpis »
Kubek herbaty,gdy bolał mnie brzuch..Nadzieję na spokój..Uśmiech w pochmurny dzień,czułe słowoi pomocną dłoń ......dałeś mi.     Nie pytaj dlaczego kocham. Miłość to wszystko co mam. Bez niej nie ma mnie ani mojego miejsca na ziemi. Gdy nie miałam Ciebie, kiedy zamykałam oczy przed snem, widziałam dziesiątki obrazów. Ale wszystko jakieś z (...)

Zobacz pełny wpis »
Ranią tak bardzo, że aż brak mi tchu ...Wbijają ostre igiełki w sam środek serca.I czasem się zastanawiam czy warto, czy to wszystko ma sens.Kruszą moje zaufanie, które ostatnio przybrało formę niezniszczalnej skały.I znowu łzy w oczach, i znowu drżenie rąk. I pytanie : "dlaczego ? ". I znowu brak odpowiedzi.Po prostu błąd, który zdaża się każdemu? Po pros (...)

Zobacz pełny wpis »
MIŁOŚĆ jest jak papieros. Wiesz, że Cię ZABIJA, ale zapalasz następnego. A czasem nie smakuje, a palimy. Po prostu lubimy inne. Mentole. Albo waniliowe. Ale palimy TE, a później czujemy NIESMAK ...Czasem zapalimy czyjegoś. Bez pytania. A jak się człowiek uzależni, to już nie może normalnie funkcjonować bez papierosa. ... A za oknem deszcz. Chodzi mi po głowie scen (...)

Zobacz pełny wpis »