Elives

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Eliza Wesołowska
Lokalizacja Trzebiel
Główny blog elka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Elives

Najciekawsze wpisy Elives

Dlaczego w tej nocie jest taki nagłófek?? Bo bardzo spodobała mi siem ta piosnka, i mam nadzieję, że wam tesh. Niżej macie texcik - komentujcie plosiem ładnie :))))) - nie pogardzicie takim uśmiechem nie??!! ^ ^ ^ ^ ^ Trzeci Wymiar - Dla mnie masz STAJLA Ref.: Kiedy patrzę tak na ciebie jesteś fajna aj Dla mnie masz stajla Kiedy łączy nas noc upalna aj Dla mnie masz (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio bardzo spodobała mi się piosenka tej nielubianej piosenkarki. Łatwo się domyślić, że chodzi tu o Brytkę. Kiedy usłyszałam tę piosenke po raz pierwszy o mało się nie...rozpłakałam. Jest naprawdę wzruszająca**** "Everytime" Come notice me Zauważ mnie And take my hand I weź moją rękę So why are we Dlaczego jesteśmy Strangers when sobie obcy,skoro Our (...)

Zobacz pełny wpis »
Oto porcyjka wspaniałych, jednakże baardzo romantycznych wierszy które możesz wysłać swojej/emu ukochanej/anemu ;) * * * Listy od serca ... Mój skarbie jedyny piszę te kilka linijek w pośpiechu, aby Ci powiedzieć, że dzisiaj kocham Cię bardziej, niż kiedykolwiek dotąd w moim życiu, Ty zaspokoiłaś wszystkie moje ambicje, spełniłaś wszy (...)

Zobacz pełny wpis »
Elo. Sorki, że dopiero teraz aktualizuję tego bloczka, ale miałam na zderzaku naprawdę spory problem :/ A mianowicie. Od czasu do czasu w mojej pustej główce rodzą się naprawde głupie pomysły. Ostatnio miały miejsce narodziny jednego z nich. Ot! Wpadłam na pomysł, żeby zaprosić na działkę mojej babci moją paczkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasami zastanawiam sie, dlaczego na blogu nie potrafie pisac tak jak w moim pamietniku. Czy to dlatego, ze tutaj to kazdy moze przeczytac, a na chacie jedyna osoba, ktora moze przeczytac moj pamietnik jestem JA i tylko wylacznie JA.            Jutro znowu do budy.Na szczescie mamy lzejszy dzien. Zadnego sprawdzianu i takie nawet s (...)

Zobacz pełny wpis »
"(...)olej każdy dylemat - jest zbędny, posiadasz cel - nie wiesz którędy iść? Ja ci powiem, tędy! Nie spadaj jak liść na ziemię, pnij się do góry, spełniaj swe marzenie, tak już jest z pokolenia na pokolenie(...)" PFK "Dla pewnego swego" * * * "(...)Każdy może mnie oszukać, dlatego tylko sobie, mogę ufać(...)" Vienio & Pele * * * "(...)Rzeczywis (...)

Zobacz pełny wpis »
                            * * * ". . . Gdy będziesz daleko ode mnie i przyjdzie wieczorna godzina,        Spytaj się Serca , Ono ci powie Kto cię tak mile wspomina . . "       & (...)

Zobacz pełny wpis »
Dawno nie pisałam bo... tak szczerze jush nie mam o czym heh. Ostatnio miałam tyle problemów, że aż szok. Przez ten incydent z działką skłóciłam się z całą rodzinką, a główna zainteresowana - czyli babcia nie odzywa się do mnie nawet na ulicy ;( I jak tu siem cieszyć. No cóż. Nabroiłam i teraz muszę odpowiadać. Ehh. Życie jest jednak ciężkie. Nie ma co. Os (...)

Zobacz pełny wpis »
Ello. Jak jush pisalam niedawno wrocilam z klasowej wycieczki z Jelesni. Bylo extra. Najbardziej cieszylo nas to, ze .....uwaga.... odpoczniemy od starszych. Jush gdy autokar odjechal spod budy caly autokar wypelnily krzyki i wiwaty :D. Jednak najbardziej w zderzaku wkodowala mi sie wycieczka na Slowacje. Czujecie?? gdy tylko przeszlismy granice przeszlismy 300m i dotarlismy do dwo (...)

Zobacz pełny wpis »
* * *Uff. dzisiaj (czyt.sobota) było całkiem przyjemnie. Byłam ze znajomkami w kinie na 'w 80 dni dookoła świata' ;-) to jest zajebiste. Mówie wam. poźniej od popcornu tak mi język napierdalał, że myślałam że wykituję. Musiałam jeszcze przygotować jakieś chujowe wypracowanie na chemię o zanieczyszczeniach. jeszcze do tego babka zażyczyła sobie go na 3 stronki. N (...)

Zobacz pełny wpis »