Elf2000

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog technologie-informatyczne.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-04-30
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Elf2000

Tworzenie cytatów i przypisów w stylu Chicago: 1. Wszystkie cytaty w tekście odsyłają czytelnika do właściwego źródła informacji w przypisach na końcu cytowanego zdania. 2. Przypisy to lista źródeł uporządkowanych i ponumerowanych zgodnie z numerem porządkowym danego cytowanego zdania. 3. Pierwsze cytowane zdanie ma indeks górny z numerem 1. (...)

Zobacz pełny wpis »
Konspekt recenzji  Czym jest recenzja i dlaczego się ją pisze?  Ogólnie jest to opinia na temat wytworów kultury (chodzi tu o filmy czy książki). Dzięki takiemu "opisowi", mimo iż subiektywnemu - bo recenzjonować może każdy - odbiorca jest w stanie wyobrazić sobie o czym jest dane dzieło oraz jakie posiada wątki. Jeżeli mówimy o recenzjach naukowych (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest wiele sposobów by wyszukać coś w internecie. Sama wyszukwarka google jest skonstruowana tak, by ułatwić nam serfowanie po internecie. Wymienimy dziś kilka sposobów: 1) OPCJE WYSZUKIWANIA GOOGLE   Pod paskiem wyszukiwania google, po wpisaniu wyszukiwanej frazy, możemy wybrać jakiego rodzaju wyniki nas interesują. np książki - https://books.google.pl/ 2) (...)

Zobacz pełny wpis »