Elak12

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rybnik
Główny blog singielkanaszlaku.blogi.pl »
Data urodzenia 1969-01-05
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 213 dni temu

Blogi zarządzane przez Elak12

Najciekawsze wpisy Elak12

"Spośród wielu bzdurKtóre niosą stada chmurJa lubię deszczDeszcz w Cisnej.W wielkim mieście nie wie niktIle czasu może mżyćTaki deszczDeszcz w CisnejKoła aut się ślizgająWycieraczki smutno w deszczu łkająKropel głuchy rytmStuka w moje drzwiPasjans, który stawiam dziś od ranaZnów nie wyszedł mi..." Czyli co robię dzisiaj w Cisnej, gdy pr (...)

Zobacz pełny wpis »
A jesień była piękna tego roku.... Idę w kierunku góry Wołosań.Wyruszylam ze swojego pokoju w Cisnej.Po drodze zatrzymałam się na chwilę przy Bacówce PTTK pod Honem.Nie wchodzę do środka, teraz delektuję się krajobrazem przede mną...na delektowanie się ich kuchnią przyjdzie czas w drodze powrotnej.Teraz czeka mnie kilka godzin marszu pod górę n (...)

Zobacz pełny wpis »
Opowieść jak wszystkie.Porwanie, poszukiwanie, odnalezienie.Ale czy rzeczywiście 🤔 Statystyki, że ludzie znikają, że większość znika na zawsze i tylko nieliczni powracają po kilku dniach albo jak  w tym wypadku po wielu latach. Tylko dlaczego ta opowieść tak wciąga 🤔 Dlaczego jak zaczęłam czytać to nie mogłam się oderwać.Zwłaszcza, że odpowiedzi na (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, chcę wyjechać w Bieszczady..ta myśl krążyła po mojej głowie od kiedy sięgam pamięcią wstecz.Potem tak, wyjadę w Bieszczady.. nie wiem jeszcze kiedy, ale wiem, że muszę to zrobić.Plany,plany i na planowaniu kończyłam. Aż nadszedł taki dzień kiedy powiedziałam stop.Jak nie teraz to kiedy 🤔 Zalogowałam się na bookingu i przeszłam do konkretów.Roz (...)

Zobacz pełny wpis »
Tym razem to nie Manuela jako pisarka, twórca ale Manuela jako bohaterka opowieści, wywiadu rzeki.W twórczości M.Gretkowskiej można znaleźć elementy autobiograficzne.Wczesne powieści prowadzą nas do Paryża, później spotykamy się z jej życiem skandynawskim.Jednak to w tej książce a nie w poprzednich możemy poznać pisarkę bliżej. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem na drodze do Jasła.Przycupnełam na chwilę na jakimś zgniłym konarze,ocieram pot z czoła.Przede mną jeszcze kilka pagórków 900,1000 metrowych a dopiero na końcu Jasło.   (...)

Zobacz pełny wpis »
No tak na spacery najlepsze są Beskidy.Takie niezbyt wysokie... jednak trochę też się można zmęczyć.I pooglądać... wspaniałe widoki, cudowne miejsca (...)

Zobacz pełny wpis »