Ekspertfinansowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog ekspertfinansowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-01-01
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 80 dni temu

Najciekawsze wpisy Ekspertfinansowy

Banki coraz częściej dodają do kredytu hipotecznego ubezpieczenia na życie, od ryzyka utraty pracy lub ciężkiego zachorowania. Za skorzystanie z oferty ubezpieczeń oferowanych przez bank Klient najczęściej otrzymuje niższą marżę lub mniejszą prowizję. Ubezpieczenia oferowane przez banki nie odpowiadają jednak bardzo często indywidualnym oczekiwaniom Klientó (...)

Zobacz pełny wpis »
Kredyt gotówkowy jest to pożyczka, która zostaje udzielona w formie gotówki. Zaciągnięte zobowiązanie (w banku lub instytucji pozabankowej) musimy spłacić w określonym przez podmiot, czasie i w ratach: stałych lub zmiennych. Kredyty gotówkowe mogą być zaciągane praktycznie w dowolnej wysokości i na dowolnie długi okres czasu. Zależy to tylk (...)

Zobacz pełny wpis »
Robert Kiyosaki jest znanym pisarzem i mówcą, najbardziej znanym z książki "Rich Dad, Poor Dad". Kiyosaki zaczął od bardzo biednych i poszedł drogą do dobrobytu, tak jak my próbujemy to zrobić. Miał zaszczyt cieszyć się tatą swojego kumpla, który rozwijał się finansowo jako jego instruktor i nauczyciel. Jego zadaniem na pewno nie było szybkie zar (...)

Zobacz pełny wpis »
Z kredytem zabezpieczonym hipoteką nierozerwalnie wiąże się konieczność ubezpieczenia kredytowanej nieruchomości. W zależności od polityki danego banku kredytobiorca może być zobligowany do przystąpienia do konkretnego ubezpieczenia proponowanego przez bank lub też zawrzeć ubezpieczenie w dowolnym towarzystwie ubezpieczeniowym i jedynie dostarczyć do banku kopię zaw (...)

Zobacz pełny wpis »
Narodziny dziecka, to dla rodziców chwila wielkiego szczęścia, ale również nowa odpowiedzialność. Jak szacują analitycy Centrum im. Adama Smitha, koszt wychowania jednego dziecka do osiągniecia przez nie dwudziestego roku życia to w Polsce wydatek rzędu 160 000 zł, a dwójki dzieci aż 280 000 zł. Jednak każdy rodzic, poza chęcią zapewnienia dzieck (...)

Zobacz pełny wpis »
Kredyt, lokata... Mnogość ofert, jak w wielkim centrum handlowym! A gdyby tak, wszystko umieścić w jednym miejscu... Podajesz co Ciebie interesuje, w jakiej wysokości i na jak długo... Gotowe! Wybierasz to, co najlepsze!   W dzisiejszych dynamicznych czasach, gdy jesteśmy zarzuceni każdego dnia, reklamami dotyczącymi produktów finansowych, trudno jest wy (...)

Zobacz pełny wpis »