Eko_gospodarstwo

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog eko-gospodarstwo.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-09-18
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Eko_gospodarstwo

        Kupując 1szt. - kupujesz 1,5L Kombuchy Kombuchę pakujemy w plastikowe butelki o pojemności 1,5L (tak,tak plastik to profanacja, jednak ze względu na transport jest to najlepszy wybór, aby cała podróż przebiegła bezpiecznie). Butelki, w których wysyłamy to butelki po wodzie, po zakupie woda została zużyta do produkcji kom (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dzień dobry, sprzedaję sadzonkę dziurawca zwyczajnego , w pojemniku o średnicy około 10cm. Wszystkie sadzonki wysyłam w dni od poniedziałku do czwartku. Dziurawiec pochodzi z naszego małego ekologicznego gospodarstwa. Kilka słów o dziurawcu: jest to bylina, występuje naturalnie w całej Europie, zachodniej Azji oraz północnej Afryce. Dziurawiec znajduje swo (...)

Zobacz pełny wpis »
   Rozchodnik sześciorzędowy   Kupując 1 szt na aukcji- kupujesz zestaw 3 szt Rozchodnika Sześciorzędowego Sprzedaję sadzonki Rozchodnika sześciorzędowego w balotach (zestaw 3 szt), na zdjęciach przykładowe zdjęcia sadzonek w doniczce o średnicy 8,5cm, aby mieli Państwo jakiekolwiek pojęcie o wielkości sadzonek. Skalniaki wytrzymują wysokie temperatury oraz su (...)

Zobacz pełny wpis »
Kupując 1szt. - kupujesz 0,5L Kombuchy Kombuchę pakujemy w plastikowe butelki o pojemności 0,5L (tak,tak plastik to profanacja, jednak ze względu na transport jest to najlepszy wybór, aby cała podróż przebiegła bezpiecznie). Kiedy już otrzymasz swoją przesyłkę: -> pozwól jej się uspokoić, nie otwieraj od razu, wtedy jest mniejsza szansa, że  uleci (...)

Zobacz pełny wpis »
Kim jesteśmy? Jesteśmy rolnikami, do tej pory prowadziliśmy firmę zajmującą się ręczną produkcją dekoracji z produktów naturalnych, jednak już od jakiegoś czasu między innymi w związku ze zmieniającą się gospodarką w całej Europie zainteresowaliśmy się zdrowym stylem życia. Myślisz, że zdrowy tryb życia to tylko jedzeniem warzyw i owoców ? Otóż nie. W swoim go (...)

Zobacz pełny wpis »