Egzystencjalny

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sokolow malopolski
Główny blog egzystencjalny.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-03-23
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Egzystencjalny

I zaczęły się wlewki.   Pierwsza seria nie była taka zła, chociaż samo podanie lekarstwa było nieprzyjemne, troszkę bolesne, a już na pewno niekomfortowe psychicznie. Jak to wyglądało? Tata przyjeżdżał do przychodni, czekał w kolejce, gdy doczekał się swojej wizyty najpierw w gabinecie zajmowała się nim pielęgniarka - zakładała cewnik (już to samo w sobie było najbardziej ni (...)

Zobacz pełny wpis »
To był dzień jak co dzień.  Tata był u lekarza - jednego z wielu do których chodził. Mieszkamy w jednym domu, ale mamy "swoją" część a rodzice "swoją", które mogą funkcjonować - i funkcjonują - samodzielnie. Parę dni później rodzice przekazali nam niewesołą wiadomość - tata od jakiegoś czasu ma problemy urologiczne - krew w moczu - i w badaniach wyszło, ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatni zabieg, ostatnie wlewki. Mijają tygodnie. Marzec 2020. Miesiąc, w którym zatrzymała się ziemia, a zaczęła zaraza. Początek reakcji łańcuchowej zaczynającej ciąg klęsk i nieszczęść, złych zbiegów okliczności, konsekwencji złych decyzji.. Ale zacznijmy od nadzieji, która pomino pierwszych przypadków zarazy w naszej okolicy - narodziła się w marcu. (...)

Zobacz pełny wpis »
Słowem wstępu - w dobie koronawirusa mój tata choruje na raka. Chcę opisać całą sytuację, wylać swoje flustracje i rozczarowanie nad kulejącą służbą zdrowia, i nad całym systemem w naszym kolorowym jak beton kraju z tektury.   Piękne reklamy i propaganda rządzących o szybkiej terapii onkologicznej, która w ponurej rzeczywistości jest g...no warta. &n (...)

Zobacz pełny wpis »