Edziaxd

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko edyta d
Lokalizacja Tarnów
Główny blog niezapomniane-wspomnienia.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-05-07
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Edziaxd

Nie wiedziała co się dzieje. Była wpatrzona w niego. Nawet nie mogła słowa wyksztusić. Była bardzo szczęśliwa. Szymon poprostu uśmiechnął się. - Uważaj bo kiedyś sobie coś zrobisz. – zaczął rozmowę. Magda była oczarowana jego lśniąco białym uśmiechem. Po kilku sekundach odpowiedziała. - Tak, tak wiem. Dziękuje za ratunek.- powiedziała żartem. -Ależ nie ma za co (...)

Zobacz pełny wpis »
 Serce zaczeło walić jej jak młot. Łzy same napłyneły do oczu. Szymon pocałował swoją wybrankę. Magda odsuneła się od okna załamana. Zadawała sobie pytanie „Dlaczego to nie mogę być ja ?!” Nagle zadzwoniła jej komórka. To Damian, jej przyjaciel. Taki klasowy wesołek. Nawet najbardziej sztywną lekcje potrafi rozkręcić. Jest podobny do Magdy. Obydwoje mają (...)

Zobacz pełny wpis »
 Rozmawiali przez chwilę. Magdzie bardzo się spodobał Kamil. Uśmiechała się do niego i zaczeła do niego zarywać. On bardzo był z tego powodu szczęśliwy. Owzajemnił to. Klaudia i Patrycja nie bardzo były z tego zadowolone. Siedział i bez słowa patrzyły na Magdę i Kamila.W pewnym momencie Dominik wstał i podszedł do Patrycji. Uśmiechnął się, włożył rękę do kieszeni i zapropon (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam ;D Jest to moje opowiadanie :D nie będę sie rozpisywać o nim ;) Przeczytajcie sami ;D     Niezapomniane wspomnienia     Magda siedząc w kuchni wyglądała przez okno, jednak myślami była gdzieś indziej. Wspomninała ostatnie miesiące swojego życia, które przyniosły wiele zmian. Musiała sobie wszystko poukładać. Nie chciała p (...)

Zobacz pełny wpis »