Edukacja

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bogucin maly
Główny blog facet50przed.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-12-08
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność 74 dni temu

Blogi zarządzane przez Edukacja

Najciekawsze wpisy Edukacja

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE   Zgodnie z art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 7 stycznia 1993 roku o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży (Dz. U. z 1993 r. Nr 17, poz. 78 z późn. zm.) do programów nauczania szkolnego wprowadza się wiedzę o życiu seksualnym człowieka, o zasadach świadomego i odpowiedz (...)

Zobacz pełny wpis »
Polska edukacja   Podobno zdalne nauczanie w Polsce istnieje. Tak przynajmniej w mediach przedstawił to Minister Edukacji Narodowej. Nie wiem jak to opisać, ale spróbuję... czy jest to element bezradności, braku przygotowania, wiedzy, systemu?   W moim przekonaniu cała ta sytuacja uwidacznia to w jaki sposób od lat zaniedbywany jest nasz system ed (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele spraw w moim życiu kręci się wokół edukacji. Więc dlaczego edukacja mnie męczy? Wydaje mi się, że jedną z zasadniczych przyczyn jest w tym wszystkim brak szacunku dla ludzi. Dzisiejsza edukacja jest skostniała. Zamiast uczyć mordujemy umysły swoje i dzieci. Nikomu nie zależny na kreatywności, jakości i tworzeniu czegoś nowego. Szkoła powinna być mi (...)

Zobacz pełny wpis »