Edhel

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Ula Jaskowska
Główny blog edhel.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Edhel

Najciekawsze wpisy Edhel

   Od kiedy w Alqualond zamieszkal nowy Czloweik, wszystko sie zmieniło. Kraina, której nikt nie znał granic, żyła tylko garstka mieszkańców, kilku Ludzi, zwierząt..Wielu tędy przechodziło, pozostal po każdym jakis ślad...Najczęściej unoszące sie w powietrzu wspomnienie, często zdmuchiwane przez wiatr.  Od kiedy jednak znalazł sie ktoś, kto na pradw (...)

Zobacz pełny wpis »
Nic nigdy nie mówiłam bo co sie tam będę...Niech sobie żyje..Jakoś to znosiła, ale qrde nie moge dłużej! Dzisiejszy piękny dzień spędzić mam poza domem (hurraaaa!), daleko, daleko...Już nie mogę sie doczekac, taka bylam szczęśliwa kiedy siadlam przy komputerku, bo wiedziałam, że dzięki niemu czas popłynie szybciej...A tu,co!!!Otwieram blogi na strobnnie innj n (...)

Zobacz pełny wpis »
Ach, kolejny łyk gorzkiej cherbaty przypomina jak gorzkie jest życie czasami... Czasem czuć tylko gorycz, jak wtedy kiedy zapominam dodać cytryny, cukru, albo po prostu było go zbyt mało, albo jakby woda była nie do końca ugotowana. Kiedy wszystko jes good, to tak jakby cherbata była idealnie zaparzona. Ulubiony kubek, jedna jedyna łyżeczka, ktoś przy okazji kto przest (...)

Zobacz pełny wpis »
"Pretend you're boored pretend you're anything just to be adred and what you need is what you get Don't belive in fear Don't beive in faith Don't belive in anything that you an't brek You stupid girl All you had you wasted What drives you  on Can drive you mad A milions lies to sell yourself is all you ever had Don't belve in love Don't belive in hate Don't belive (...)

Zobacz pełny wpis »
      Tak, dziś 17.08.2002 stało sie to, na co od dawna wszyscy czekali, może z małymi wyjatkami, ale ja osobiście tych wyjątków nie znam...Właściwie to już wczoraj zapowiadało się, że to nastąpi dziś, ale zaskoczenie, przyjemne z resztą, zawsze jest. Zatsanawiające jest jednak jak to się dzieje. Bo akurat wtedy wszyscy, czy w każdym razi (...)

Zobacz pełny wpis »
Niedziela tutaj- jak zawsze taka sama i zupelnie inna.Słońce za oknem, niebo, kosciół. Niestety nie ten który lubie. Więc złość i nerwy. A dzisiaj, dzisiaj pustka starach i sama nie wiem, co. Alqualonde jak po wojnie. Wrócił. Ale nic dobrego to nie przyniosło. Rośliny zwiędły. Przetrwały tylko njasliniejsze drzewa, kolejne pomniki zburzone....Zniszczyl bez sensu po (...)

Zobacz pełny wpis »
21:55 wspaniala pora...juz zaraz położę sie do łóżeczka, zamkne oczki :)))ach...najwspanialsze uczucie, kiedy pada deszcz, na polu zimno a ja zwijam sie w kłębuszek i zasypiam spokojnie pod moim niebieskim kocykiem....Ach, ale za nim zasne przemykaja mi przez głowę tysiące mysli... Posprzatm jutro pokój, pomaluje paznokcie, zadzwonie do Moniki i..o nie musze sprawdzic j (...)

Zobacz pełny wpis »
Dotknęlam raczki mlutkiego malenstwa dzisiaj. Rozne mialam pomysly na temat posiadania dzieci...A to strach przed bolem, a to powiekszenie znaczne szerokosci w pewnzch miejscach, ktorego baaardzo bym nie chciala...Ale nie mialam pojecia jak to jest kiedy sie maluszek popatrzy i spojrzy tak wielkimi oczami niebieskimi w ktorych odbija sie niebo, z ktorego maluszek przyszedl...Takim (...)

Zobacz pełny wpis »
"Will they love you if they new all the things we know? We've got these images... But tat these girls like me we know the truth about you.. That you the Prince of  Images Taht is a... How will they love if they knew all the things we've know Cuz golden boys are on the floor Don't belive this show How will they love you if they knew all these things we've know Golden (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak, to powiedziała słynna Marylin...I chociaż nie zamierzam nigdy byc nia, co nie znaczy że jej nie lubię, tez tak sądzę....Ach jak mi to poprawiło chumor!!!No, nic nie równa sie z reszta z zakupami w Rynku...Tak z pewnościa Kraków tez baaardzo dobrze na mnie dziala! Jutro tam wracam, bo, niestety zakupy oprawiaja chumor tylko chwilowo. Kasa mi sie skończyła węc jutr (...)

Zobacz pełny wpis »