Eco1971

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowy Sącz
Główny blog eco71.blogi.pl »
Data urodzenia 1971-08-02
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Eco1971

                           Słyszę w mrocznej ciszy stukot kuli i słyszę szelest złości  podnoszę oczy i widzę Ojca mego  Widzę też Boga i widzę Jego Czegoż chcesz synu? - rzekł Bóg Zrób tak Boże, bym za te lata cierpienia na ziemi  JESZCZE RAZ ZSZEDŁ NA Z (...)

Zobacz pełny wpis »
 Ludzie ulicy - zbolałe serca Ludzie ulicy wolni i nie zależni głodni i zimni -byliście kiedyś inni! Dziś niepotrzebni nikomu- Czy nie lepiej było by wam w domu? Może ktoś na was czeka? Może ktoś o was śni? Przecież nie byliście źli  Idźcie do swych domów ,do swych bliskich. Niech ich kamienne serca roztopi promień słońca pow (...)

Zobacz pełny wpis »
 Ten wiersz zadedykowałam mojemu Ojcu został 20 lat temu wyryty w marmurowej płycie na jego grobie.. Wziąłeś mi Ojca Panie  w sposób straszny i krótki  zmieniłeś moje szczęście w długie łzy i smutki niech się dzieje twa wola Panie  wysłuchaj próśb mych treści  zmień Ojcu w szczęście łzy mojej boleśc (...)

Zobacz pełny wpis »
 Ten wiersz dedykuje wszystkim góralom,którzy opuścili rodzinne strony. Miasto moje- ojczyzna moja  Miasto mych marzeń  Miasto mych pierwszych słów Kraino górska, wiosną pachnąca  Kraino górska. latem pięknem słynąca Przyjmij mnie z powrotem po latach do swych bram (...)

Zobacz pełny wpis »
 Dla Taty Widzę Ciebie tato w dalekiej oddali Widzisz i ty mnie bo się twój uśmiech do mnie chwali  Podchodzisz do mnie - gaśnie świeca. To był tylko sen Lecz krzyczę ,że nie stracę nadziei, bo gdy się kiedyś spotkamy Tato  Marmur ,którym jesteś przykryty stopnieje od żaru miłości (...)

Zobacz pełny wpis »
 Dla mamy Mamo, to dla Ciebie w lazurowej wodzie ; wyłowię perły z dna oceanu  Mamo, to dla Ciebie dotknę tęczy  Mamo, to dla Ciebie zerwę promień słońca  Bo gdy kiedyś gdy odchodzić będziesz by rozświetlił Ci drogę do nieba. (...)

Zobacz pełny wpis »
  Zniwetrzona milosci mej duszo - Ciało me zgaszone patrz jak umieram - niespełniona milosci siedzę w cieniu watpliwosci siedze szara I ponura I czekam - a gdy umierac bede niech w godzinę mej smierci aniol skrzydlaty mą milosc tu na ziemi zostawi ... (EKO ) (...)

Zobacz pełny wpis »
 Motto z mojej książki: ``Obumarłe serce bez miłości przybiera postać płaczącego kamienia `` (...)

Zobacz pełny wpis »