Eciepecie

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog ecieepecie.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-01-14
Wiek 21 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Eciepecie

Etapy odmrażania gospodarki w Polsce: I etap -Nowe zasady w handlu i usługach II etap -Otwarcie sklepów budowlanych w weekendy -Otwarcie hoteli i innych miejsc noclegowych z ograniczeniami -Otwarcie niektórych instytucji kultury: bibliotek, muzeów i galerii sztuk III etap -Otwarcie zakładów fryzjerskich i kosmetycznych -Otwarcie sklepów w (...)

Zobacz pełny wpis »
Walka z pożarem w strefie czarnobylskiej na północy Ukrainy trwa od 4 kwietnia. - To ekologiczna katastrofa, ogień jest poza kontrolą - ocenił Jarosław Jemelianenko, dyrektor biura organizującego wycieczki do "zony" wokół byłej elektrowni atomowej, gdzie dokładnie 34 lata temu doszło do awarii i katastrofy. Lecz najczęściej zadawane pytanie brzmi: Co z promieniowaniem (...)

Zobacz pełny wpis »
Ogromna ilość informacji udostępnianych przez media jest nieprawdziwa! Czego skutkiem jest dezinformacja i strach społeczeństwa. Znacznie większa ilość wykresów i innych tego typu informacji jest zawyżana lub przekręcana. Lecz główne zadawane pytanie brzmi: Kiedy nastąpi koniec epidemii koronawirusa w Polsce? Wszyscy mają go dosyć. Ale kto odpowie na pytanie, kie (...)

Zobacz pełny wpis »
Pożar wybuchł w niedzielę 19 kwietnia 2020, na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego w Polsce. Niemal tydzień później informację o ugaszeniu pożaru podał minister środowiska Michał Woś. W sobotę 25 kwietnia ok. godz. 21:30 napisał na Facebooku: „Pozostaje dozór pożarzyska i szacowanie strat w przyrodzie – spłonęło ok. 5,3 tys ha łąk i trzcinowisk, szczęś (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowe prognozy dla Polski. PKB spadnie aż o 4,9 proc. Instytut Finansów Międzynarodowych spodziewa się, że w 2020 roku światowa gospodarka skurczy się o 2,8 proc. W przypadku Polski będzie to jeszcze więcej, bo aż 4,9 proc. Obecny kryzys jest więc gorszy niż ten, który miał miejsce w 2009 roku. Ogłoszenie zamknięcia granic, centrów handlowych oraz lokali ga (...)

Zobacz pełny wpis »
Wokół 5G mnożą się teorie spiskowe. Do tych powtarzanych od kilku miesięcy doszły nowe. W internecie coraz więcej pojawia się informacji, że 5G może osłabiać system odpornościowy człowieka, a tym samym zwiększać zachorowalność na koronawirusa. Od początku pandemii w różnych krajach podpalane są maszty telefonii komórkowej. Za pożary odpowiadają aktywiści w (...)

Zobacz pełny wpis »