Dziewczyna_aniol

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Olga Brennenstuhl
Lokalizacja Kazimierz dolny
Główny blog dziewczyna-anio.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-07-22
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Dziewczyna_aniol

Najciekawsze wpisy Dziewczyna_aniol

Ale jazda...! i to dosownie bo dziś nasz wychowawca zabral nas na sanki :) taka kręta droga że balam się zjeżdżać (tak jak i pól klasy) a ci co zjeżdżali to albo w drzewo albo ze skarpy ale bya zabawa z góry obserwowalam w szystko z kumpelami i normalnie pokladalam się ze śmiechu....ale potem trzeba bylo zejść i to ze mnie się śmiali.... ale zabawa byla spox nie mogę się (...)

Zobacz pełny wpis »
No to ... dziękuje pomyślalam że skoro mam już trójkę która mnie lubi i to po pirwszym  dniu to znaczy że nie jest zle...:) Mio mi za to że jakiś chopak polubi mnie za to że ... napislam jaka jestem... kropce dziękuje za kilka slów otuche a trzeciej osobie za obiecane odwiedziny.... myślę że czas napisać coś o sobie : No więc jestem bardzo szaloną dziewczyną która (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeju to jest niesamowite dziś to mnie moja pani od gry na fortepianie zaskoczyla ja się nie uczylam a ona mówi że się świetnie przygotowalam i dostalam 5 ale jazda...:) a i chcialam podziękować że niektórzy uwarzają że jestem wspaniala cay czas po gowie chodzi mi piosenka paktofoniki...               &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
ciekawy tytul jak na dziewczynę aniola ale tak na poważnie ...po co mamy żyć skoro i tak idziemy do śmierci najpierw jest się dzieckiem i jest dobrze a potam już coraz gorzej... w wieku dorastania klócimy się z rodziną i zadajemy im ból przez co ranimy też siebie a gdy jesteśmy starsi bierzemy ślub z osobą ukochaną , zakladamy rodzinę a potem i tak jest zle i bierzemy rozwód cz (...)

Zobacz pełny wpis »
Uważam że jestem mądżejsza niż ostatnio bo: Poprawilam się z biologii na piątkę dostalam czwóre z chemii wygarnelam bylemu dla czego jest świnią :) nie gadalam na lekcji (sukces)   a teraz dla czego nadal jestem glupia...:) caly czas myślę o chlopakach na Niemiecki piszę ściągi zamiast się nauczyć znowu piszę beznadziejną notkę siedzę w internecie zamiast uczyć s (...)

Zobacz pełny wpis »
tak się zastanawialam (ostatnio robie to często) że ja to jestem dziwna mam najwspanialszą rodzinę na świecie...i narzekam czasem gdy zdenerwuje się na brata mam ochotę go udusić albo jak ktoś z rodziny mnie zdenewuje to klnę pod nosem cay dzień. A potem i tak okazuję się że to oni mają rację... może pujdę do psychiatry... to dopiero bya gęboka myśl :) Dzwoni mój byly powie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak by to powiedzieć... myślę, że pierwszy blog powinien być bardziej... zapoznawczy... :) coś mi się pojebalo.... W każdym razie jestem szczuplą blondynką, wolną mam 15 wiosenek brąz oczka i bardzo dziwną osobowość............  czy ja jestem normalna? zwierzam się komputerowi... na dodatek na stronie widocznej dla milionów osób... to mnie przerasta, jeszcze się odezwę.. (...)

Zobacz pełny wpis »
uważam że jestem glupia bo: zarwalam z zajebistym chlopem nie wiem czemu pojechalam do kina z kumpelą a nie z chlopakiem ]-żalosne zalożylam bloga i piszę jakieś bzdury ale jak ktoś myśli że ja to taki aniol to się myli.... mogam się nazwać szatan wariatka....czemu tego nie zrobilam...patrz na początek(pierwsza linijka)          & (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to nie beznadziejne ... budzisz się rano i nawet nie chce ci się wstać, bo wiesz że musisz iść do szkoy.... a tam... chodzisz jak na haju bo jesteś nie wyspany.... a wolne masz tylko weekendy... podczas których i tak musisz wkówać i myśleć o szkole a czasu masz średnio na jedną slabą imprezę Zostają wakacje.....ale one są za krótkie przynudzam...to teraz coś na rozluznienie (...)

Zobacz pełny wpis »