Dzien_za_dniem

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog dzien-z-zycia-kaski.blogi.pl »
Data urodzenia 1976-12-08
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Dzien_za_dniem

Dzień Kaśce minął na segregowaniu bombek. Postanowiła poukładać je kolorami. Chciała zorientować się w jakim kolorze ma ich najwięcej.  - Kurczę, myślałam, że najwięcej jest czerwonych, złotych i srebrnych...hmm, tymczasem najwięcej jest zielonych i niebieskich...i jak tu ubrać tę choinkę? - rzekła do siebie - skoro najwięcej jest zielonych wypadało by (...)

Zobacz pełny wpis »
Kaśka niechętnie podniosła się z łóżka. Chętnie by jeszcze pospała. Zerkneła na godzinę. - O kurcze! Już po 8.00 - krzyknęła Wprawdzie nigdzie się nie śpieszyła i mogła sobie pospać to jednak nie lubiła późno wstawać. Tyle rzeczy miała w planach do zrobienia. Znów nie starczy jej czasu - pomyślała zirytowana. Idąc sobie robić śniada (...)

Zobacz pełny wpis »
Cały dzień słychać było dzwonek do drzwi. Najpierw listonosz z samego rana (o ile godzinę 9.00 można uznać za wczesną), kiedy to Kaśka jeszcze zbierała się do wstania, przyniósł dwa listy polecone. Jeden z mopru, drugi ze świadectwem pracy Kaśki. Dobrze, że teściowa była i odebrała, bo nie uśmiechało się Kaśce wychodzić do listonosza w szlafroku. P&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Kaśka wstała około g. 9.00. Zrobiła sobie śniadanie: bułkę z masłem i miodem i wskoczyła z powrotem do łóżka. Uwielbiała jadać śniadania w łóżku. Nie wiadomo czemu ale potrzebowała dzień zacząć od relaksu. Tak jakby nie odpoczela przez noc. Lubiła zjeść na spokojnie śniadanie, wypić herbatkę i coś sobie pooglądać. Dzisjaj puściła vlogmasy. W rezulta (...)

Zobacz pełny wpis »