Dzialka4

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Grudziądz
Główny blog dzialka.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-05-31
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dzialka4

Czym nawozić pomidory? Uprawa pomidora w gruncie obejmuje odmiany silnie rosnące, które dobrze owocują na samym nawozie organicznym, jak i na samych nawozach mineralnych. Odmiany słabo rosnące i karłowe dają wyższe plony przy łącznym stosowaniu obornika i nawozów mineralnych. Pomidor uprawa w szklarni, uprawa pomidorów gruntowych, pomidor nawożenie, pomidory h (...)

Zobacz pełny wpis »
Przymrozkom zapobiega się kilkoma metodami. Najprostszym sposobem jest odymianie sadu przez spalanie stosów podsuszonego torfu, gałęzi, liści itp. Zabezpieczanie przed przymrozkami wiosennymi,wiosenne przymrozki w sadach,przymrozki wiosenne,majowe przymrozki,zabezpieczenie krzewów przed zimą,deszczowanie. http://dzialka.bazafirmy.pl/sady/zabezpieczanie-przed-przymrozk (...)

Zobacz pełny wpis »
Sadzenie. Przed sadzeniem rozsadę należy opryskać preparatem owadobójczym przeciw paciornicy krzyżowiaczce, jak również zaprawić korzenie przeciw śmietce kapuścianej. Uprawa kapusty białej,kapusta uprawa,uprawa kapusty nawożenie,uprawa kapusty pod osłonami,uprawa kapusty wczesnej, rozsada kapusty,dołowanie kapusty,w pod folią. http://dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/kapu (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak sadzić szczypiorek? Sadzenie szczypiorku z nasion skiełkowanych przeprowadza się po 5-8 roślin w jedno miejsce. Uzyskuje się wówczas znacznie szybciej duże kępki. Rozsadę sadzi się tak głęboko, jak rosła uprzednio, gdyż posadzona za głęboko rozrasta się wolniej. http://dzialka.bazafirmy.pl/warzywa/szczypiorek.php (...)

Zobacz pełny wpis »
Róże przycinamy raz do roku najlepiej w połowie kwietnia, zanim pojawią się młode pędy. Zabieg przeprowadzamy w słoneczny i suchy dzień. HODOWLA RÓŻ W GRUNCIE (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak zbudować tunel foliowy z drewna,poradnik tutorial,jak zrobić tunel foliowy z drewna,budowa tunelu foliowego krok po kroku,jak założyć folię,konstrukcja   Jak zrobić tunel foliowy drewniany- poradnik. Jak zbudować tunel foliowy z drewna na działce krok po kroku (...)

Zobacz pełny wpis »
Uprawa róż w gruncie,róże wielkokwiatowe,róże pnące,róże parkowe,róże ogrodowe,hodowla róż,pielęgnacja róż,okulizacja róż,nawożenie róż,rozmnażanie róż http://dzialka.bazafirmy.pl/kwiaty/roza-uprawa-w-gruncie.php (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak pozbyć się kreta domowym sposobem,rośliny odstraszające krety,jak walczyć z kretami,sposób na krety,jak zwalczyć kreta,domowe sposoby na kreta,środek http://dzialka.bazafirmy.pl/dzialka/jak-sie-pozbyc-kreta.php (...)

Zobacz pełny wpis »
Polecam świetny artykuł o zakładaniu kwietników przed domem. https://askdom.pl/artykul/zakladanie-kwietnikow-przed-domem-poradnik/ (...)

Zobacz pełny wpis »
 Nawóz do hortensji Od czerwca do połowy sierpnia hortensje raz w tygodniu podlewamy gnojowicą z dodatkiem superfosfatu i siarczanu potasowego. (...)

Zobacz pełny wpis »