Dycia

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Edyta Cholewa
Główny blog dycia.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dycia

Kochanie, tak bardzo się zakochałam Masz to coś w sobie, co ja na to poradzę Och skarbie tak mnie kręcisz Ziemia się obraca, nie czuję jej pod stopami Za każdym razem, kiedy na mnie patrzysz Moje serce bije mocno, nietrudno to zauważyć Moja miłość do Ciebie znaczy tak wiele Znacznie więcej niż wszystko, co czułam do tej pory   Doprowadzasz mnie do szal (...)

Zobacz pełny wpis »
ty świński ryju, ty świński ogonie, ty świńska nóżko, ty golonko, ty fałdo, ty grubasie, ty pyzo, ty klucho, ty kicho, ty pulpecie, ty żłobie, ty gnomie, ty glisto, ty cetyńcu, ty zarazo pełzakowa, ty gadzie, ty jadzie, ty ospo, dyfteroidzie, ty pasożycie, ty trutniu, ty trądzie, ty swądzie, ty hieno, ty szakalu, ty kanalio, ty katakumbo, ty hekatombo, ty przy (...)

Zobacz pełny wpis »
Przemyśl każdą rzecz, zanim przejdziesz do następnej. To są rzeczy, które sprawiają Ci  przyjemność, ostatnie linijki pozostawia Ci cos do myślenia.... 1. Zakochanie się 2. śmianie się tak, ze aż zabolą Cię mięsnie twarzy 3. Gorący prysznic 4. żadnych kolejek w supermarkecie 5. Odświętny wygląd 6. Otrzymanie e-maila 7. Jazda po pięknej drodze 8. Gdy gr (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowy teledysk- nowy skandal 30. maja odbyła się w Moskwie uroczysta premiera nowego teledysku duetu Tatu The simple moves (Proste ruchy). Czym owe proste ruchy się okazały i dlaczego telewizja MTV Russia wyemitowała klip tylko raz -- przeczytasz tylko u nas... Przed premierą pojawiło się bardzo wiele spekulacji na temat wideoklipu. Przypuszczano nawet, że dziewczyn (...)

Zobacz pełny wpis »
       Czegoś mi brak ,czegoś pięknego.     Dotyku warg,uśmiechu twego.                      Oczu kochanych , dziewczęcych twych słów.           Twych pieszczot słodk (...)

Zobacz pełny wpis »
Miałam sen o miłości Zadumana stałam pod wierzbą Otuliła mnie jej kora, a może nie? Może były to twoje ramiona. Zerwałam kwiat pieściłam usta jego płatkami, a może nie? Może z twoimi zetknęłam ustami. Zbudził mnie wiatr, zadrżałam cała, lecz to nie chłód pragnęłam twego ciała (...)

Zobacz pełny wpis »
Znałazłam w gazecie sposób na rozkochanie wsobie wybranego chłopaczka ciekawe czy to działa? Oto artykuł: Twój ideał zupełnie nie zwraca na ciebie uwagi? Oto, jak temu zaradzic. Przygotuj: ziele lubczyku (dostaniesz je w sklepach zielarskich lub supermarkecie) i danie typu pizza lub spaghetti, w którym smak lubczyku będzie trudno wyczówalny. Czary: 1. Zaproś do sie (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś całutki dzień próbowałam wejść na mój blog ale nie szlo coś sie robiło. Dzis juz nie spie od 3 rano bo mojemu kochanemu szceniaczkowi zachcialo się zabawy i musiałam sie z nim pobawić. Popołudniu była u mnie koleżanka której się podoba {Ta....}taki jeden kolega kiedys mi sie też podobał ładny ładny. I jeszce wpadłam przed byłym synkiem ale coż to juz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś się z Wami porzegnam bo wyjerzdzam do Wisły na wakacje może spotkam tam Małysza. Ostatnio byłam w kawiarni gdzie często tam przebywa Małysz powiem że mają dobre lody i inne wyroby ale też ceny za lód czeba dać tylko 14 zł ale naprawde warto. Mój dzisiejszy dzień minoł tak sobie bo przez calutki czas się nudziłam dopiero kiedy koleżanka do mnie przyjechała (...)

Zobacz pełny wpis »
Szczęście, co to takiego już prawie zapomniałam. Pisałam wam o moim piesku no i stała się tragedia moja kochana mamuśka jak schodziła z krzesła nadepła na pieska i połamała mu nużke. I dziś jechałam z nim do weterynarza i ma ja w gipsie biedactwo. Ja mam pecha niedawno zdechł mi królik a teraz jeszcze to ważne, że nie połamała mu kręgosłupa nie p (...)

Zobacz pełny wpis »