Dwubiegunowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog dwubiegunowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1981-06-01
Wiek 43 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Dwubiegunowy

będę jak slipknot nikt mnie nie zna i nie pozna chyba, że za gruby hajs albo za dobre dragii, preferuje dobre jakosciowo i czyste opioidy, żadnych kokain, spedów i innych napędzaczy, chyba że do speedboola, to ponoć działa jeszcze bardziej rozbrajająco, ale nie wiem, jak ktoś proponuje, to się gotów jestem przekonać jakiś czas temu, trochę mi się pogorszyło wiecie, (...)

Zobacz pełny wpis »
O Joy Division dowiedziałem się przypadkiem. Byłem z kumpelą po zakupy w hipermarkecie i w koszyku z wyprzedażami kasetowymi pośród Krzysia Krawczyka i przebojów biesiadnych leżała kaseta z fajną zielona okładką. Spodobała mi się nazwa i tytuł bo pamiętam , że nie pasowały do siebie i do tego wesołego koloru na okładce. Kasetę zajechałem w 3 miechy na walkmanie i jami (...)

Zobacz pełny wpis »
Gdyby nieistniejąca istota najwyższa (żeby nie było mam na myśli Lucyfera ;-) dała mi wybór : tysiąc lat w luksusie i bogactwie albo 5 minut na tym szczycie ( tylko 3 km ), nawet bym się nie zastanawiał bo myślę że to by mogło być 5 minut, które wystarcza za kilka żyć .Ładnie mi dziś peron odjechał i pozytywnie dla odmiany to se postanowiłem na tym nieistniejącym foru (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłem w pracy od 10 dziś. Leki działają, tak mniej więcej do 17 więc przez 4 godziny, nie płakalem, nie wsciekalem się i nawet bardzo nie było mi źle. Jestem strasznie nieudolny po tych lekarstwach, chodzę  w kółko i nie zabardzo wiem co mam zrobić. Nie wiem jak to długo potrwa, ale pracownikiem roku nie mam szans zostać.    (...)

Zobacz pełny wpis »
jeśli ktoś zamierza to czytać nie dbam o ortografię inrepunkcie, gamatykę jestem pierdolniety, nie mam zmiaru przejmować się takimi bzdurami zostaje jak jest nie pasi, nie czutaj (...)

Zobacz pełny wpis »