Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Duritalin

Najciekawsze wpisy Duritalin

Ta początkowa partia miała decydujący wpływ na przebieg meczu. Przez niemal cały czas warunki gry dyktowała w niej Delecta. Bydgoszczanie prowadzili już 19:15 i nie zdołali utrzymać przewagi. Najpierw rywale ją zniwelowali dzięki serii zagrywek Abramowa (19:19). Potem gospodarze wygrywali jeszcze 22:20, ale wówczas pokazał siłę swych serwów Grzegorz Łomacz. Zakończ (...)

Zobacz pełny wpis »
putBan(62); Ciężko nam było dziś walczyć o zwycięstwo z tak słabym kontratakiem. To była nasza bolączka, nieumiejętność wykorzystania tych szans. Przegraliśmy z lepszym przeciwnikiem. To trzeba przyznać - mówił kapitan Delekty Piotr Gruszka. Nie miał on tym razem swojego dnia. W pierwszym secie na sześć prób ataku zakończył powodzeniem zaledwie jedną. (...)

Kilka podobnych szans mieli także zawodnicy Waldemara Wspaniałego w poprzednich setach. Nie wykorzystywali ich. Trener JW Roberto Santilli miał za to w swoich szeregach Yudina i Pawła Abramowa, którzy umieli wygrywać te najtrudniejsze akcje.  Libero JW Paweł Rusek źle przyjmuje piłkę. Rozgrywać musi środkowy Patryk Czarnowski. Wystawia na prawe skrzydło do Igora Y (...)