Dulia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Oliwia Chlechowitz
Główny blog dulia.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dulia

....znowu nowy miesiąc.... A chciałabym Wam opowiedzieć o ostatniej bibie, która odbyła sie dnia 30.06.2004r. Była jeszcze większa beka niż na ostatniej....Przyszliśmy napiłyśmy się * "coca coli" Ja z Natalią po jednej puszce, a Kasia wypiła od razu dwie.... Potem nie miała do kiełbasek ( =P ) ale to mały szczegół.... Nie będę Wam opowiadać co się działo pod wpływem tej "coca coli" (...)

Zobacz pełny wpis »
Dostaje jush szału z tą nauką :/  w kółko to samo... teraz jeszcze jestem zagrożona z Chemi(miałam tylko jedną jedynkę i kobieta musiała mi coś wystawić) i muszę zakuwać :/ ech, dobrzeże wyjeżdżam na 3 dni to sobie trochę odpoczne od budy... jush nie długo wakacje... planujemy jush sobie z Beatką co bedziemy robić... ale jak tak sobie pomyśle to jush to nie bedzie to samo co k (...)

Zobacz pełny wpis »
Byłam już u babci tydzień! Przytyłam chyba ze 2 kilo! Jestem załamana! Kupiłam sobie nowe spodnie! Zarąbiste! Takie chciałam! Dalsza część wakacji zapowiada się nudna ,bo pogody nie ma! Tak to by się chociaż na plażę pojechało! Chociaż jush byłam 2 razy! I było fajnie! Nie bedę opisywać poszczególnych sytuacji bo jush rozmawiałam z moim chłopakiem i najważniejsze że sobie (...)

Zobacz pełny wpis »
......Niewiadomo co z tymi spódniczkami! Bo facetka gdzieś wyjechała! I jak narazie mamy kolorowe body i czarne długie spódnice(do I've had the time of my life)! BLEAH! OHYDA! Ale oprócz tego mamy tesh te sportowe spodnie al'a dresy to jedyne nas ratuje! Na pogotowiu byłam i babka zaczęła się na mnie wydzierać że oni przyjmują tylko w nagłych przypadkach, ze coś tam i w ogóle, a j (...)

Zobacz pełny wpis »
beka jak ja dawno tu nie byłam.... w marcu chyba minęła roczniaca od kiedy mam tego blogaska.... przepraszam że tak go zaniedbuje, ale szczerze (tak naprawde szczerze mówiąc to jush mi się znudziło to całe "blogowanie" Co nie oznacza oczywiście że zawieszam działalność bloga ;-) siedze sobie teraz i zbieram motrywacje do robienia lekcji... ale tak mega mi się nie chce.... o 14.45 s (...)

Zobacz pełny wpis »
 Wstałam rano i poszłam z mamusią do kościółka.... ech... jak to słodko brzmi =P Wróciłam na chatę i dowiedziałam się ze Sylwia M. była po mnie i ze pojechali na plaże.... Potem patrze na komórkę i widze sms-a od Łukiego z pytaniem czy jade na plaże... Byłam trochę wqrzona że na mnie nie poczekali.... ale mi minęło.... Wysłałam Sylwi i Łukiemu sms-a że mają być przy drugim rat (...)

Zobacz pełny wpis »
Po pierwsze to nie omieszkam wspomnieć, że chyba pierwszy raz skomentowałam notkę u n-usi(Natalia, albo ais jak kto woli)ZA CO CIEBIE AIS PRZEPRASZAM!!!!!!!!!! Wczoraj byłam u qzynki....Miałam pogadać z Matim, ale znowu nie wyszło (umówił się z Dorotą, mam nadzieje że dobrze poszło :/ ) Ale w końcu poznałam Cho i Maćka! W dodatku miałyśmy wrócić o 18.30(bo Sandra miała karę) a wró (...)

Zobacz pełny wpis »
......a ja jestem chora! Za chwilę jadę na pogotowie z moim uchem bo od tych kolczyków(mam ich 4 na jednym uchu)w sumie to od jednego ostatniego zaczeło mi się babrać i prawdopodobnie mam zakażenie! =/ Pewnie zapiszą mi maść i każą wyjąć kolczyk =/  MOJE KOCHANE KOLCZYKI!!!!!!!!!!!! Cóż niektórzy twierdzą że mam na bani z tymi kolczykami ale trudno to "moje hobby"  =D Dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Jush rozwiązała się ta sprawa z dyrektorem! Mam zachowanie poprawne! Jaka tuba! A ja mam jutro zakończenie roku szkolnego =P I ja wystepuje w apelu! Tylko nie mam co ubrać!                                   &n (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj tesh miałam występ....mam fotkę z Iwoną Guzowską(sławna bokserka) i jej autograf z dedykacją! I wogle fajnie było.... Zatańczyłyśmy jak zwykle 4 układy. Było fajnie, chociaż miałam lekką tremę....pierwszy raz!!! i bk miałam tremę bo chciałyśmy zrobić na złość takim typiarom z innego zespołu i zatańczyć zaje**** i chyba nam się udało....... Ostatnio nie mogę pogadać z moim (...)

Zobacz pełny wpis »