Dsr

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Aaa Aaaa
Główny blog dsr.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-01-23
Wiek 47 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dsr

Postanowiliśmy wkońcu powiedzieć wszystkim o co chodzi.Nasza rozmowa na gg napewno wszystko wyjaśni.         poTOOLny (14:38)Ehhh wszyscy się dziwią,że komentuje ci te notki,gdyby wiedzieli tyle co my..... S(); Rebelia (14:39)Hmm wydaje mi sie że nadszedł już odpowiedni czas by powiedzieć im prawdę, nie sądzisz? S(); poTOOLny (14:39)Zdz (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamietam dobrze te chwile w ogródku.Słońce świeciło,nareszcie zaczęła się wiosna,był ciepły dzien,a ja siedziałem na lawce przed twoim domem.Myśli o wspólnych chwilach gościły w mojej głowie,szczerze mówiąć już nie mogłem się ich doczekać.Przyszłaś wkońcu,zawiesiłem na tobie wzrok.Usiadłaś obok mnie,uśmiechnęłaś się i ku mojemu zdziwiwniu poczęsto (...)

Zobacz pełny wpis »
To nie takie proste... nie takie banalne.. może dlatego, że to nie ma szans... patrzę na tych ludzi dookoła mnie...są tacy szczęśliwi. Teraz chcę umrzeć...chcę zginąć w Twoich ramionach. znowu i znowu. Uzależniłam się od Ciebie...nie powinnam. A jednak. działasz na mnie jak narkotyk. Twoja skora, Twój zapach, Twój głos przez telefon. Sama nie wiem... Nie wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamietam jak było nam tak miekko jak na sianie.Owinęłaś mnie swoim ciepłym oddechem,ukołysałaś słodkimi ustami i pozwoliłaś zasnąć w objęciach twojej namiętności.Wbiłaś swoje żęby w moje ciało.Przesyciły się one czeriwenią mojej krwi.Ukoiłaś mój ból swoim językiem,dałaś rozkosz pocałunkami i uśmiech cichym szeptem do ucha.Pamiętam tą chwile magicz (...)

Zobacz pełny wpis »
Miękkość twych włosów,smak ust i ciepło ciała to są rzeczy,których nie moge zapomnieć.Ciagle pamietam tamten upojny wieczór kiedy byliśmy blisko siebie,tak blisko,że aż czułem  ciepły oddech na mej szyi.Wpatrywałem się w twoje oczy świecące blaskiem ogników.Miałem tylko jedno pragnienie....aby ta chwila się nie skończyła nigdy. poTOOLny (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteś drogowskazem, który mnie prowadzi.. poprzez wszystkie ciemne ulice... miasto... miasto jest złe... za wiele widziało, za wiele osób się teraz ogląda za nami...to Twoje miasto wśród huku maszyn, wśród woni spalin...ono mnie przeraża.. prowadzisz mnie jego ulicami, ja wiem, że z Tobą nie zbłądzę.... Reb (...)

Zobacz pełny wpis »
Boję się - boję się, że fiction przenika reality... nie pozwól mi płynąć samotnie... nie pozwól, bo niechcący utonę...w Twoim oceanie... Stanę się wieczną syrena i nie zaznam szczęścia... płyń więc ze mną lub zostańmy na lądzie... Reb (...)

Zobacz pełny wpis »
Co w Tobie jest takiego, że rozpalasz mnie jak od środka? Twój dotyk zaklał mnie w malutką istotę, która umrze bez Twoich rak, która zginie bez Twoich ramion, które nie zaczerpnie powietrza bez Twojego oddechu... Reb (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie jadłem cukierka,taki dobry był z nadzieniem toffi.Rozkoszowałem się jego smakiem i wiesz co....Ty jestes o wiele słodsza. (...)

Zobacz pełny wpis »
Orgazm - jedna z największych potrzeb kobiety. (...)

Zobacz pełny wpis »