Drzwizewnetrzne

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Częstochowa
Główny blog plafony.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-01-01
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Drzwizewnetrzne

Najciekawsze wpisy Drzwizewnetrzne

Domy nawiązujące do staropolskich dworków są zazwyczaj pełne dekoracyjnych detali. Na pewno nie może w nich zabraknąć przynajmniej delikatnej sztukaterii. Koniecznością są też eleganckie okna. Podobne zasady dotyczą drzwi. Domek stylizowany na dworek nie może witać gości zwykłymi drzwiami. Idealnie będą pasowały do niego drzwi łukowe – najlep (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli zastanawiasz się nad oknami, najlepiej postawić na okna drewniane. Jedną z ich wielu zalet jest to, że wykonane są z naturalnych materiałów - a te nie tylko sprawiają, że przestrzeń wygląda dużo cieplej i przytulniej, ale również są dużo bardziej wytrzymałe niż okna plastikowe, a także można je poddawać renowacji. Warto pamiętać r&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Drzwi rzeźbione to arcydzieło i tylko zdolny stolarz z doświadczeniem jest w stanie wykonać je pięknie. By takie drzwi prócz atrakcyjnego wyglądu były trwałe muszą być wykonane z odpowiedniego gatunku drewna.  Nie każdy gatunek się do tego nadaje. Drewno musi być odpowiednio twarde ale jednocześnie musi nadawać się do rzeźbienia czyli być dostateczn (...)

Zobacz pełny wpis »
W naszych czasach na rynku pojawia się wiele ofert okien do domów, mieszkań, biurowców czy sklepów. Do najczęściej wybieranych do mieszkań i domów, między innymi ze względu na koszt, należą okna plastikowe. Jednak okna plastikowe nie są w stanie zastąpić okien z drewna. W domu mojej babci były okna drewniane z okiennicami. Nic nie wygląd (...)

Zobacz pełny wpis »
Lampy są jednymi z najważniejszych elementów każdego domu i mieszkania. Dzięki nim zyskujemy dokładne oświetlenie pomieszczeń, które wyglądają w ten sposób na większe i przytulniejsze. Oczywiście mamy do wyboru naprawdę sporo różnorodnych lamp. Wystarczy więc, że odwiedzimy wybrany oświetlenie sklep. To w nim znajdziemy swoje produkty, (...)

Zobacz pełny wpis »