Drogowskazydonikad

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bialystok
Główny blog drogowskazydonikad.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-09-19
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Drogowskazydonikad

Jestem już w domu. Przekręcam klucz w zamku od wewnętrznej strony drzwi dwukrotnie, by mieć pewność, że są bezpiecznie zamknięte. Odstawiam rower, na którym przyjechałem do ciebie od razu po pracy, jeszcze głodny, zmęczony i zagubiony wśród swoich myśli, by pomilczeć, bo nie byłeś dziś rozmowny. Może nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz. A może po prostu nie umiem z t (...)

Zobacz pełny wpis »
Kolejny dzień dobiega końca. Za chwilę noc przysłoni czarną kotarą scenę i pożegna gości przybyłych na spektakl, chodź w tym przypadku słowo "dramat" byłoby najlepszym okresleniem odgrywanego tu przedtsawienia. Akt ósmy- sierpień, scena dwudziesta szósta. Zza czarnej zasłony swój cichy, skrzypcowy koncert, w tonacji molowej, zaczną grać świerszcze, niewido (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziś spędzam wieczór w towarzystwie trzech przyjaciół. Najlepszych, jakich kiedykolwiek miałem i jakich kiedykolwiek poznałem- wino, cienki papieros i muzyka. Znamy się od lat, tylko im mogę zaufać. W nich mam największe wsparcie i to oni rozumieją mnie najbardziej. Nigdy nie zawodzą, nie wymagają wyjaśnień, nie reagują złością gdy nie utrzymuję przez długi czas konta (...)

Zobacz pełny wpis »
Cisza nigdy nie byla tak glosna jak teraz. Brakuje drugiego oddechu, drugiego bicia serca, odglosu mrugniec zielonych oczu i dotkniec palcow na mojej bladej skurze twarzy. Brakuje zapachu perfum, brakuje usmiechu, brakuje slow, brakuje ciepla. Usta wyschly od braku porannych pocalunkow, od zyczenia dobrego dnia o siodmej rano i dobrej nocy o dwudziestej drugiej.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest niespokojna wyspa pomiędzy słodkimi, wzburzonymi wodami.  (...)

Zobacz pełny wpis »