Drkrybnik

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Głogów
Główny blog gringorybnik.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-04-08
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Drkrybnik

Na początek książka dla czystej rozrywki. Przygodowa czy horror to przede wszystkim to.  Masterton  Cussler  Grisham  Chyba trzej podstawowi których książek mam najwięcej. Tak na chwilę obecną .  Nie sposób też nie dodać literatury podróżniczej tak wielkich jak np Fiedler , Halik poprzez Cejrowskiego na innych równie ciekawy (...)

Zobacz pełny wpis »
Z mojego doświadczenia w wielkim skrócie mogę powiedzieć że to nie tłuszcz jest wrogiem odchudzania a cukier. Ograniczenie węglowodanów bez większego wysiłku dało bardzo duże efekty. Jeszcze trochę pracy nad zmianą różnych złych nawyków i naprawdę mogę czuć się jak młody bóg . Już jest tak z 10 lat mniej do samopoczucia. No i te okropne palenie. G (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie tak dawny na poważnie zainteresowałem się bushcraftem . Jako niezdiagnozowany introwertyk uwielbiam zaszyć się w lesie . Najlepiej sam . Podoba mi się tak ciszą a zarazem nie ciszą szczególnie nocą , gdy ciemno a wyobraźnia pracuje na pełnych obrotach. Szczególnie na początku , las żyje a nocą szczególnie. Hamak między drzewami i pełen relaks. 

Zobacz pełny wpis »
Ha . Zaczynamy ! Pomysłów wiele ale o czym na początku. Szczególnie w przypadku takiego nowicjusza i amatora jak ja. Mały a może wielki "fascynat " wędrówek , dobrego jedzenia , najlepiej w wersji jak najmniej węglowodanowej. No i piłka jeszcze ! W każdej wersji , na boisku , na trybunach czy przed tv czy konsoli.

Zobacz pełny wpis »