Dr_agon

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Tomek Konieczny
Główny blog dr-agon.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dr_agon

Zrozum to, co powiem Spróbuj to zrozumieć dobrze Jak życzenia, najlepsze te urodzinowe Albo noworoczne, jeszcze lepsze może, O północy, gdy składane Drżącym głosem, nie kłamane   Z nim będziesz szczęśliwsza, Dużo szczęśliwsza będziesz z nim, Ja, cóż włóczęga, niespokojny duch Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko I zapomnieć wszystko   Jaka epoka, jaki wiek (...)

Zobacz pełny wpis »
- Jaką ma twarz? - Co? Moja przyszłość? Gdybyś zapytała mnie o to wiele lat temu to pewnie znałbym odpowiedź. Wtedy miała twarz kobiety. Tej kobiety. Była czysta i klarowna. Otaczało ją szczęście. Był dom, rodzina, dzieci, dobra praca. Były plany i marzenia. Była. Była przyszłość. Miało być tak normalnie. A teraz? Nie wiem. Już nie pamiętam jak wygląda ta twarz. Ciągle jest, ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Dwadzieścia pięć lat. Czy to możliwe żeby życie tak szybko uciekało? Jeszcze niedawno chodziłem do szkoły. Jeszcze niedawno miałem tylu znajomych. Jeszcze niedawno... Co z tego wszystkiego zostało? Czuję jak bym miał przynajmniej pięćdziesiątkę na karku i wnuki. Moi znajomi, albo są żonaci albo trwają w stałych związkach. Kumpele... chyba już nie mam nawet koleżanek, chociaż nigdy (...)

Zobacz pełny wpis »
Wrażenie... Czy to tylko wrażenie? Chyba tracę całe swoje życie. Wszystko wygląda tak samo. Codziennie te same czynności, wszystko się powtarza. Niedziela... Spałem do 18. Trzeba iść do pracy, co z tego że zaczynam o 6 rano. W pracy jest necik, można sobie pogadać na gg, może jakieś nowe filmy ściągnę... ok. 4 zaczynam czuć się zmęczony, bardzo zmęczony, więc kładę się na dwie g (...)

Zobacz pełny wpis »
Zbliżają się święta… nowy rok… Znowu dawno nie pisałem… Bo zresztą, o czym tu pisać, ciągle to samo….   Miałem dzisiaj zły sen. Ona znowu powróciła…. Śniło mi się, że ją spotkałem, była mężatką, miała dzieci. Teraz zresztą pewnie już tak jest. Miałem nadzieję, że już nigdy więcej nie będę o niej myślał. A jednak… Ciągle wraca… Cią (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętam dobrze ideał swój, Z marzeniami żyłem jak król, Siódma rano to dla mnie noc, Pracować nie chciałem, włóczyłem się,   Za to do puszki zamykano mnie, Za to zwykle zamykano mnie, Po knajpach grywałem za piwko i chleb, Na życiu blues’em tak mijał mi dzień,   Tylko nocą do klubu pójść, Jam Session do rana, tam królował blues, To już minęło ten klim (...)

Zobacz pełny wpis »
Choć połóż się obok mnie, Chcę w księżycu, księżycu tulić Cię, Kochać, kochać, kochać tak bez pojęcia Ale odrzuć, odrzuć siebie Którą nosisz, nosisz w dzień I pomóż bym i jak tak uczynić mógł Pozostańmy tak   Tylko Ty Tylko Ja Tylko Ty Tylko Ja   Nie bójmy się swych ciał Nich się nasycą głodne oczy Ręką swobody daj We dwoje pokonamy strach   Tylko T (...)

Zobacz pełny wpis »
I znowu dzisiaj jest taki dzień. Dzień kiedy wspomnienia powracają. Dzień kiedy… płaczę…   Dwadzieścia osiem lat już się tak męczę. Może w poprzednim życiu zrobiłem coś strasznego i to teraz jest moja pokuta? Od dawna już tak mam. Poczucie tymczasowości. Wszystko co robię wydaje się takie… niepotrzebne. Wszyscy mnie pytają kiedy się ożenię. A czy to ta (...)

Zobacz pełny wpis »
Przechodziłem dzisiaj ulicą. Jak to w wielkich miastach bywa spotkałem leżącego bezdomnego. Zupełnie nie wiedzieć dlaczego (zwykle tego nie robię) zatrzymałem się i przeczytałem wystawioną kartkę. Wśród kilku napisów widniał jeden który mnie zdziwił i zaraz później przeraził: „Nie chcę pieniędzy, daj chociaż bułkę”. Zawsze twierdziłem, że 90% bezdomnych straciło domy &# (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie dzisiaj, kilka godzin temu wróciłem z wakacji. Jeśli w ogóle można tak nazwać 4 dni spędzone nad morzem. Jestem ogromnie zadowolony z tego powodu. Było naprawdę fantastycznie. Tego właśnie było mi trzeba... Niestety, po za tym, że świetnie się bawiliśmy, byłaś wspaniała pogoda i odpocząłem sobie całkiem nieźle, to stało się coś czego nie spodziewałem się wcale i nigdy nawe (...)

Zobacz pełny wpis »