Dosecatcher

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Rybnik
Główny blog dosecatcher.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-03-12
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Dosecatcher

To nie pierwszy raz kiedy pewna osoba rozdziela się. Kiedyś inna osobowość służyła jej do pewności siebie, jednak była tak nierealna do stania się nią, że została wykasowana i znienawidzona. Ukrywanie prawdy, kłamstwo, ukrywanie imienia, wchodzenie w relacje było bolesne, bo niszczyło wszystko co zbudowała wokół siebie. Nagle przestawała być taka wspaniała, ciekawa i jedyna. (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet makijąz mi i tak nie pomoże ani nic co to za brednie po prostu przestań mi mydlić oczy że nie chodzi o to że nie jestem najlepsza, a nawet nie jestem wystarczająca- To p**** chudnięcie to nie kwestia 1 dnia, nic nie jest kwestią 1 dnia JA NIGDY NIE BEDE TAKA WIEC PO CO MI DAJESZ TO DO ZROZUMIENIA JESZCZE BARDZIEJ NIZ TO WIEM  TY I TE TWOJE PIERDOLONE IDEALNE AKTORKI&nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej Senka, po 4 piwach wbicie sobie noża w brzuch nie brzmi tak strasznie... ale nie chce tyego teraz, on zrozumiał co mnie zabolało. To zmienia wiele, ale nie wszystko, nadal Cię będę potrzebowała w chcilach złych. Zostań ze mną, chyba mi pomogłaś. Ana. poprowadź mnie, nie tracę w Ciebie nadzieji. Udało mi się dokładnie wyjaśnić chyba jak czuję... 

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym nikogo nie widzieć i w nikim nie widzieć tego czego nie widzę w sobie uniknęłabym wtedy bardzo dużo bólu- a ktoś się jeszcze dziwi

Zobacz pełny wpis »
hej Senka wiesz... po zalezdwie 4 piwach to nie brzmi tak strasznie, aby wbić sobie nóż w brzuch... przeraża mnie to. (...)

Zobacz pełny wpis »
po moich rysunkach zrozumiałeś o co mi chodziło... dziękuję to wiele dla mnie znaczy! (...)

Zobacz pełny wpis »