Donjuane

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Dębica
Główny blog niekontrolowanemysli.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-12-08
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Donjuane

Dzisiaj wprowadzę Cię w świat mojej baśni, Teraz wygodnie się rozsiądź w fotelu. Piszę z nadzieją, że to Ci objaśni, Lub wskaże droge, gdy błądzisz bez celu. Na wstępie chcę podziękować pewnej osobie, Wie, że to dla niej, jeśli to czyta. To ona zmieniła wiele w mej głowie, To ona w sobie mocno jest skryta.   Bajkę zacznijmy od tego co w sercu, (...)

Zobacz pełny wpis »
Ty dla mnie jak księżyc w bezchmurnym niebie, Wiem, że nie mógłbym żyć dalej bez Ciebie, Co noc, gdy tylko w niebo spoglądam, Szukam tam Ciebie, Twego serca doglądam.   Czasem mija to długie lata,  Patrzę jak księżyc gwiazdy zaplata, Myślę wtedy tylko o Tobie, Że chciałbym mieć Ciebie zawsze przy sobie,   Niestety noc wtedy szybko pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Me wady górują nad zaletami, Przez życie krążę z głupimi błędami, Choć ideałem nie jestem, bo takich nie ma, Wstępu nie było.. lecz się przywitam. Siema! Pewnie często masz w głowie złe myśli, Myślisz o jednym, zrobisz to drugie.. Lecz z każdej sprawy wypatruj korzyści, Nie daj każdemu poddawać się próbie. Zacznij myśleć częściej o k (...)

Zobacz pełny wpis »
I chociaż wspomnienia łamią Twe serce, Musisz twardo kroczyć do przodu. Teraz bardzo chce podziękować Amelce, Że wciąż me serce ratuje od chłodu. Jestem winien Ci niezłą przysługę, Co nie poprosisz, postaram się spełnić.. Czasem popadam w te deszczu strugę, Lecz Ty potrafisz radością wypełnić! Wiem, że w przyszłości, (trzymam już kciuki), Będzies (...)

Zobacz pełny wpis »
Poczekaj! Masz chwilę? Musimy pogadać. Mam kilka pytań i muszę je zadać. Jak leci? Co czujesz? Czy masz cel w życiu? Opowiedz mi szczerze, nie stój w ukryciu. Chętnie wysłucham co Ci dolega. Bo przecież od tego jest dobry kolega. Zacznij więc mówić, prawdy się nie bój. Przecież Twe życie.. To musi być przebój! Jeśli wciąż wstydz (...)

Zobacz pełny wpis »
Wydaje mi się, że na tym świecie, W każdego z nas życiu, jest pewna osoba. Osoba o której pewnie nie wiecie, Choć ona przed nami się nigdzie nie chowa.. To ona nas wspiera, czasem z ukrycia, To ona czuwa nad nami z oddali. Choć zbytnio nie miesza się w nasze przeżycia, Marzy wciąż o tym, byśmy ją kochali. Jest troche jak gwiazdka krążąca po niebie, (...)

Zobacz pełny wpis »
Jesteś jak perła w morzu mych pragnień, Którą wyłowić pragnę w tej chwili, Jesteś przyczyną mych wszystkich roztargnień, Lecz z Tobą rozmowa me smutki umili. Chciałbym móc gładzić Cie ciągle po włosach, Do fal podobnych, o słońca zachodzie, Nienawidzę dymu po papierosach, Lecz zrobię wszystko, ku Twojej wygodzie. W głębi duszy mam jedno m (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie dbam o to, co ludzie gadają, Ich puste słowa, jak wiatr na polanie. Choć w mym kierunku obelgi padają, To one zranić mnie nie są w stanie. Bo z dnia na dzień pewniejszym sie staje, Chce bez wyjątku wszystkim pomagać. I nawet jeśli nic mi sie nie udaje, To z Twoimi problemami chce sie zmagać. One nie są takie trudne, Musisz tylko się z tym zmierzyć. Choć (...)

Zobacz pełny wpis »
Romeo i Julia - prawdziwa opowieść, Chciałbym jak oni, móc kochać za nic. Choć ciężko było światu to dowieść, To oni siebie - kochali bez granic.   Teraz odpowiedz na jedno pytanie, Co dla miłości zrobić jesteś w stanie? Czy tak jak oni, oddałbyś życie? Czy jak nieśmiały, kochałbyś skrycie?   Na przekór losu kochali się w sob (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętaj, że jedna gwiazdka na niebie, Uśmiecha się właśnie do Ciebie. Czy lubisz patrzeć w niebo wieczorem? No bo te gwiazdy nie są pozorem. One naprawdę istnieją, I radość w serduszku zasieją, Ty jedynie musisz chcieć, Radość z takiej gwiazdki mieć. Bo na Tobie jej zależy, Nawet gdy nikt w Ciebie nie wierzy. Więc teraz dobrze się zastanów, Sk (...)

Zobacz pełny wpis »