Donatka_pisze

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Krzeszowice
Główny blog donatka-pasja-pisania.blogi.pl »
Data urodzenia 1972-10-05
Wiek 51 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Donatka_pisze o sobie:

Lubię pisać. Ale to nie jest mój zawód. Nauczyciel j. fr, technik masażysta, biotronik... kazali, to się kształciłam. Jednak najbardziej kocham pisać. Czuję się wtedy tak, jakby KTOŚ wręcz dyktował mi słowa. Ja tylko notuję.

Najciekawsze wpisy Donatka_pisze

(...)     Rozbawiło ją, że tak "słodko" wyrżnął. Syczał jak nadepnięty wąż (Klaudii tak się skojarzyło). Nie miała zamiaru go głaskać, jak mamusia dziecko... ale coś ją pchnęło w stronę Kwadryla, otrzepującego się z ziemi szybkimi ruchami. Zupełnie jakby w ten sposób chciał pozbyć się "dowodu swojej niezdarności". Klaudia ods (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy myślę o sobie, że jetem dobra? Kiedy myślę o sobie dobrze? W jakich sytuacjach? Kiedy karmię zwierzęta - daje im coś dobrego, coś potrzebnego. Lubię ten moment, kiedy podrobione orzechy czy nasypany na miskę słonecznik zimą sikorki czy wróble chętnie przyjmują. Wtedy myślę o sobie, że dałam od siebie coś dobrego, pomagam, jestem dobra. Kiedy kury z radośc (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kiedyś takie gorzkie chwile spędzane z moja mamą pod jednym dachem będą tylko wpomnieniem. Kiedyś poczuję ulgę. A dzisiaj? Głęboka niechęć do kontaktu. Ciągłe napomnienia, ataki z furią, że nie posprzątałam, że drzwi zostawiłam otwarte i nawiało zimna... Milczenie z obu stron przez cały dzień. Kontakt tylko na parę chwil, by na mnie nakrzyczeć. I pójść (...)

Zobacz pełny wpis »
Przyszły mo do głowy dwa pomysły, które możnaby rozwinąć. Pierwszy to "Jadłodajnia głupoty" (inaczej to brzmiało, ale juz mi się zapomniało. Poprawię, jak znajdę to znowu w głowie). Drugi to pierwsze zdanie: "Mama Julii ocknęła się na szkolnym korytarzu". Skojarzenia do pierwszego: Jadłodajnia głupich przepisów, głupich zachowań, (...)

Zobacz pełny wpis »
Witam na moim blogu. Ciekawe kogo witam, skoro nie widzę żadnych wpisów od moich potencjalnych czytelników? Lubię pisać i robię to głównie dla siebie. Będzie mi jednak miło, kiedy się dowiem, że ktoś jeszcze "tu" jest oprócz mnie... i może zechciałby współtworzyć ze mną teksty? Widzę to tak - ja piszę fragment historyjki (...)

Zobacz pełny wpis »
Od dzisiaj mamy 2017 rok. Czego sobie życzę? Milionów złotych na koncie! To pierwsze co mi przychodzi do głowy. Dlaczego? Pieniędzy mam mało. Ledwie starcza mi na to, co potrzebuję. A potrzeby swoje okroiłam mocno, żeby starczyło na to, co niezbędne. Lub dla dziecka ważne. Mając miliony złotówek na koncie, mogłabym wreszcie zapomniec o tym, co to bieda, (...)

Zobacz pełny wpis »
Bardzo chciałabym wiedzieć,czy ktoś zagląda na mojego bloga. Lubię wiedzieć, jaką reakcję wywyołuje to, co piszę. Choć tego materiału jeszcze zbyt dużo nie mam. Ale małymi kroczkami wypełniam strony..

Zobacz pełny wpis »