Donata_j

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Suwałki
Główny blog przystan-swietlistego-promienia.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-12-01
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Donata_j

NAIWNOŚC i jej konsekwencje na polu duchowym.Dobrze pamiętam to uczucie Przysporzyło mi nie lada kłopotów na polu duchowym. Oj… tak. Ten ludzki przymiot, nie pozwalał na zdrowy osąd rzeczywistości, a wynikał z nieznajomości pewnych dziedzin życia i z ufnego wchodzenia w obszary, przynoszące ryzyko. Zanim przejdę do sedna spraw, zacznę od tego Wiele osó (...)

Zobacz pełny wpis »
ZAKLĘCIE miłosne    Miłość przynosi radość, dopóty jest spełniona. Człowiek budzi się wtedy o poranku, tuż obok osoby, którą uwielbia  i  cieszy się zapachem skóry, uśmiechem i ochoczo organizuje rozmaite zajęcia  dla  siebie  czy  partnera. Mało spraw wtenczas drażni czy niepokoi.Lecz, sprawy się komplikują, gdy słabn (...)

Zobacz pełny wpis »
FORMY wróżenia z kart Wróżenie to moje hobby i przyjemna czynność dla mnie, ponieważ mogę przyczynić się do pozytywnych zmian w życiu człowieka, a przy okazji zrealizować własne marzenie, jakim jest wydanie książki beletrystyczno-podróżniczej.    Oprócz porad z kart, pomagam także w przypadku ataków energetycznych, klątw i u (...)

Zobacz pełny wpis »
 Jako tarocistka i opiekun duchowy w jednym, zachęcam Ciebie do kontaktu ze mną, ponieważ cechuje mnie szczerość, życzliwość i empatia do człowieka, który pragnie wsparcia w kwestii osobistego  życia.Namnożyło się wielu ezoteryków na rynku polskim, a poziom ich zdolności jest zróżnicowany. Sytuacja ta, wymusza na człowieku rozważnej decyzyjności w wyb (...)

Zobacz pełny wpis »
    Nie będe rozpisywać się na blogu, ponieważ wiedzę istotną zamieściłam tutaj:http://donatajablonska-duchowosc.blogspot.com Jeśli, ktoś poszukuje odpowiedzi czy wiedzy paranormalnej, znajdzie ją w linku powyższego bloga.Opubliczniłam posty i własne nagrania, aby Polacy pojęli więcej, oprócz tego, co nauczyło ich życie systemowe,narzucone przez rząd. Pozdraw (...)

Zobacz pełny wpis »