Domprestizowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog czterykaty.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-10-17
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Domprestizowy

Dom jednorodzinny powinien przetrwać próbę czasu, odznaczając się długowiecznością. Wiele osób decyduje się na projekty domów z drewna właśnie z tego powodu, że prace konserwacyjne wykonuje się bardzo rzadko, gdyż przeważnie raz na pięć lat drewno wymaga ponownego malowania.  Dom z drewna – jakie są rodzaje? Osoby, które skłaniają się ku rea (...)

Zobacz pełny wpis »
Domy dwurodzinne, są obecnie bardzo często wybierane. Są bowiem tańsze od tych całkowicie oddzielnych. Możemy wybrać taki, który sprawdzi się nam bardzo dobrze i nie będziemy musieli się obawiać o to, że sąsiedzi zaburzą nam codzienne funkcjonowanie.  Jednak żeby tak było, to należy wybrać dom dwurodzinny, który będzie spełniał wszystkie funkcje każdego z domown (...)

Zobacz pełny wpis »
Dworki od zawsze kojarzone były z bogactwem i szlacheckim pochodzeniem. Miłośnicy tradycji bardzo doceniają ich budowę i wygląd zewnętrzny. Możemy bowiem zauważyć tam kilka ciekawych elementów, których nigdzie indziej nie doświadczymy. Dworki bowiem mają ciekawą budowę i bardzo charakterystyczne układy pomieszczeń, które charakteryzowały owe dawne czasy.  (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie budując dom, wybieramy już całkiem inne rozwiązania niż kiedyś. Teraz bardzo modna jest prostota i duże przestrzenie, które są najbardziej jak to możliwe otwarte. Możemy więc znaleźć w nowoczesnym domu połączenie jasnych barw, dużej ilości światła, a także jak najmniejszą ilość rzeczy. Właśnie to bowiem podkreśla wielkość pomieszczeń.  Jak powiększyć pomieszc (...)

Zobacz pełny wpis »
Domy typu bliźniak od lat cieszą się wielką popularnością. Dlaczego tak chętnie na nie stawiamy? Na jakie korzyści mogą liczyć te osoby, które wykorzystają projekty domów bliźniaczych? Dom bliźniak - moc korzyści Domy bliźniaki są rozwiązaniem idealnym dla oszczędnych. Jeśli tylko właściciele poszczególnych części domu będą potrafili się ze sobą porozumieć, m (...)

Zobacz pełny wpis »