Domowy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog domowy.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-03-01
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Domowy

Kostka brukowa na dzień dzisiejszy jest nadzwyczaj często i powszechnie używana do konstruowania przestrzeni wokoło różnych obiektów. Teraz nie jesteśmy zobligowani ograniczać się do kilku modeli, aktualnie wytwórcy oferują szeroką paletę kolorów i bogatą różnorodność kształtów.Wśród osiągalnych kształtów, wśród pows (...)

Zobacz pełny wpis »
Od kilku lat mamy bardzo ciepłą jesień i praktycznie brak opadów śniegu do końca roku. Prawdziwa zima przychodzi dopiero po Bożym Narodzeniu i trzyma do kwietnia. W tym roku zima była wyjątkowo długa, a wiosna...cóż. Dobrą stroną tego zjawiska jest to, że wciaż jeszcze mamy czas na grabienie i prace porządkowe w ogrodzie. Mimo, że to listopad, spokojnie możemy grze (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem domowy. To znaczy, że lubię przebywać w domu i rzadko go opuszczać. Najlepiej tylko po konieczne zapasy spożywcze i ewentualnie po odbiór przesyłki. W swoim ogrodzie mam wszystko, co mi trzeba. Ale nagromadziło się tego naprawdę dużo, szczególnie w tym roku. Nie wszystkie rzeźby i ozdoby mogą stać przez całą zimę pod chmurką. Konieczny jest osłonięty i w mia (...)

Zobacz pełny wpis »
Świąteczne zapachy już rozchodzą się po domu, chociaż jeszcze dwa dni przed nami. Od miesiąca eksploruję Pinteresta i inspiracje na świąteczne zdobienie domu. Jest w czym wybierać. Najprościej zacząć od wpisania christmas w wyszukiwarkę i przeglądać tablice. Naprawdę fajny portal. Motyw z odwórconymi kieliszkami wykorzystaliśmy już rok temu. Bardzo ładnie to wygląda, tylk (...)

Zobacz pełny wpis »
Zywopłot można wychodować z różnych krzewów lub drzewek iglastych. Najczęściej spotykane są z cisów, żywotników, ładnie wyglądają też berberysy. Na zdjęciu poniżej możemy zobaczyć zadbane i dobrze prowadzone tuje. Więcej zdjeć tego ogrodu na stronie:  http://goo.gl/aWDyA  (...)

Zobacz pełny wpis »