Domisiekmaly

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Katowice
Główny blog zwyczajna.blogi.pl »
Data urodzenia 1977-04-21
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 305 dni temu

Najciekawsze wpisy Domisiekmaly

Piaty luty 2019r Co za data? Bez sensu... Zwykle zaczyna się pierwszego, a tu piąty? No cóż... To wszystko przez Niego! Rano zadzwonił i powiedział "wiem! lubisz pisać to pisz bloga!" Wariat! Pisać bloga, myśli, że ja mam czas jeszcze cokowliek pisać.... No dobra, podkusił trochę ;) A może warto? może to będzie jakieś nowe wyzwanie? A może w tym wszystkim (...)

Zobacz pełny wpis »
Ooooo cześć! Trafiłaś albo trafiłeś na mojego bloga tzn, że coś Cię tutaj ściągnęło ;)  No dobra wiem - wyszukiwarka na necie wyświetliła link, "a co mi tam" pomyślałaś/łeś i jedno kliknięcie i jesteś!   Witaj! Mam nadzieję, że ze mną zostaniesz :*   Myślę, że odnajdziesz tutaj samego/ą siebie! Tak, to blog o Tobie! W większości (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszy dzień upłynął pod hasłem "przespać każdy problem", a tak serio to nie wiem czy już idzie wiosna czy o co chodzi, ale spałam do godziny 13, potem pojechałam do pracy, a wieczorem o 22 już odpływałam w snach... Przesilenie wiosenne czy zimowe? Nie ważne. Ważne, że dziś rano obudziłam się z myślą "BĘDZIE DOBRZE!". Zmiany w życiu nie biorą się z nicz (...)

Zobacz pełny wpis »