Domiogrod1

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Września
Główny blog 0ogrodzenia.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-04-15
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Domiogrod1

Piaskowiec zdobywa coraz większą rzeszę jako budulec. Coraz częściej kupuje się go budując elewacje z piaskowca, oraz pozostałe dodatki do domów. Posiadając dużą dostępność w naszym kraju, oceniam, że stanie się popularnym składnikiem wystroju domów w następnych latach. Piaskowiec łatwo modelować, głównie przez jego kruchość, a po obróbce jest odporny (...)

Zobacz pełny wpis »
Większość właścicieli posiadłości szuka najlepszego budulca na ogrodzenia. Często decydują się ogrodzenia z piaskowca, inni zwyczajnie murują i malują. Ja sam jestem zwolennikiem schludnego i złożonego murowania, dlatego zaprezentuję część kamieni, które warto wybrać.   Cegła Ogrodzenia z kamienia posiadają zdecydowanie więcej zalet od tych z cegły. Le (...)

Zobacz pełny wpis »
Ogrodzenia z kamienia są ważną częścią naszego domu. Chcąc dobrać stosowne systemy ogrodzeniowe ogradzające naszą posesję musimy dowiedzieć się, czego po nim oczekujemy. Część z nas lubi się odgrodzić murem, inni pragną obserwować co dzieje się za ich domem. Następną sprawą są środki, które na to przekażemy. Przeanalizujemy w tym artykule największe czynniki wpływające na (...)

Zobacz pełny wpis »
Ogrodzenia urozmaicają, chronią i pełnią funkcje estetyczne. Wyjątkowo faworyzowane ostatnimi czasy są ogrodzenia z piaskowców i kamienia. Osobiście powinienem opowiedzieć tylko o zaletach tych z kamienia, ponieważ owe posiadam.   Płot – wygląd a może zabezpieczenie? Chciałbym przyznać, iż wyglądają imponująco. Atutem jest solidna {ochronaosłona i (...)

Zobacz pełny wpis »