Dominl

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bystrzyca Kłodzka
Główny blog zapiskinachusteczkach.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-09-04
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dominl

Nowy Ja Pewnego dnia zaczynasz życie od nowa. Budzi się w tobie nowa osoba. Nowe życie dostajesz od Boga. Szukasz w pamięci złości z przeszłości. Zwalczasz je wszyskie na osobności. A potem wracasz do teraźniejszości. Spokojnie spoglądasz w dal bez wachania. Biegniesz przed siebie bez tchu znikania. Czekając na swoje życiowe wzmagania. Lec (...)

Zobacz pełny wpis »
Ryzyko ryzykowne zachownie zmienia bieg czsu. Bo może zrobić zbyt dużo hałasu. Droga zmierzana omylna być może. Lub w dużym pośpiechu coś stnie na drodze. Wielka dziura co nie da sie minąć. Ktoś może w tym biegu nawet i zginąć. Lecz mój charakter kurwy ponury. Nie zwraca uwagi na możliwe dziury. Bo co dzień budzę się bez żadnej trwogi. (...)

Zobacz pełny wpis »
Bez Problemu Nie chcę tak żyć i nie mieć już nic. Chcę tak jak dawniej wrucić do tego. Kiedy byłem pewien tego wszystkiego. Każda decyzja co mnie otoczyła. Na psy nie spuścila i ostro szmaciła. Lecz teraz powrócę jak feniks z popiołu. Powstane gdzieś z daleka od tego gnoju. Zacznę od nowa nie mając nikogo. Będąc tylko iwyłączieni sobą. Jeżeli chcecie za (...)

Zobacz pełny wpis »