Dominikaborkowska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łazy
Główny blog dominikaborkowska.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-05-03
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dominikaborkowska

TripIt pozwala bramka sms bez limitu przechowywać wszystkie swoje plany podróży, w tym informacje na temat swojego planu podróży, hoteli i wynajmu samochodów rezerwacji w jednym wygodnym miejscu. Może importować te informacje bezpośrednio ze swojej skrzynki e-mail, a można łatwo udostępniać swoje plany podróży z rodziną i przyjac (...)

Zobacz pełny wpis »
Można oglądać 2016 Olimpiada live stream na iPhone, iPad, Android, Mac lub PC. Przy odpowiedniej konfiguracji można nawet strumień Rio olimpiadę do telewizora za pomocą jednego z tych urządzeń.   Jeśli chcesz oglądać 2016 Olimpiada bramka sms plus live stream na iPhone, Android lub tablet w czasie podróży lub podczas pracy - nie jesteś (...)

Zobacz pełny wpis »
Niedawno sprawdziliśmy wspaniałą książkę Kat Słoma zatytułowany "Sztuka z iPhone ', jeśli brakowało przeglądu, przejdź tutaj . Byliśmy tak zainspirowany tej książce, że podjęła decyzję o rozpoczęciu konkursu Instagram, dzielić się trzy kopie z naszych czytelników. Prosiliśmy was o podanie najlepszych sztuki z iPhone i dziś jesteśmy bardzo (...)

Zobacz pełny wpis »