Dominik-apytalski

Profil blogera.


dominik-apytalski

Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog ludzieiichnatura.blogi.pl »
Data urodzenia 1966-03-30
Wiek 58 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dominik-apytalski

Heyka, witam pozdrawiam i milusiego dnia życzę. Takie "złote myśli", czyli sex po 50. Czy tak dojrzali ludzie są atrakcyjni sexualnie? Takie pytanie nurtowało Dwie panie, będące na spacerze w parku. I czy wypada jeszcze tak "starym" osobom go uprawiać. A czy zaspokajanie swoich potrzeb, bo to jest naturalną potrzebą każdego człowieka, od urodzenia, aż do śmierci jest nie stosowne i (...)

Zobacz pełny wpis »
Cheyka. Wypowiedź jak w temacie. Czy czytacie ze zrozumieniem, i wiecie co czytacie i rozumiecie? Odnoszę wrażenie, że tak nie jest. Odpowiedzi są trochę nie na temat, lub pomijane są pewne fragmenty tekstu. Według mnie to są dwa powody odpowiedzi chaotycznych, albo czyta się wyrywkowo i szuka się zwrotów tylko takich które pasują czytającemu a reszta tekstu jest igno (...)

Zobacz pełny wpis »
Obserwuję jak ludzie zadają pytania i zdobywają przydatne informacje. Moim skromnym zdaniem robimy to nie udolnie i zadajemy pytania nie adekwatne do informacji jakie chcemy uzyskać.Źle zadane pytanie poskutkuje złą otrzymaną odpowiedzią. Zadajemy pytania uprzejmie i roszczeniowo. Uprzejmie to oczekujemy odpowiedzi rzeczowej i konkretnej, czyli liczymy się z tym ,że osoba pytana mo (...)

Zobacz pełny wpis »