Domatorski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog domatorski.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-11-18
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Blogi zarządzane przez Domatorski

Najciekawsze wpisy Domatorski

Wiele osób wybiera domy góralskie ze względu na ich nietuzinkowy wygląd. Są bowiem bardzo dekoracyjne, pomimo tego, że najczęściej o tradycyjnej, prostej konstrukcji zwieńczonej dwuspadowym dachem. Jakie materiały wykorzystuje się do budowy takich domów i czy postawienie takiego budynku wiąże się z dużymi wydatkami – przeczytaj ten artykuł.& (...)

Zobacz pełny wpis »
Osiedla domków wielorodzinnych są teraz niezwykle popularne wśród zarówno inwestorów jak też nabywców. Mieszkanie w dobrze zagospodarowanym osiedlu to prawdziwa wygoda i większe bezpieczeństwo, stąd też tak duże zainteresowanie tego typu nieruchomościami, które buduje się praktycznie we wszystkich częściach Polski.    (...)

Zobacz pełny wpis »
Na nowoczesne domy decyduje się coraz więcej inwestorów, przez co tego typu budynki stają się coraz częściej spotykane. Obecnie nie ma chyba katalogu z projektami, w którym to nie znalazłyby się pozycje nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych. Pojawia się jednak pytanie, czym charakteryzuje się tego typu budynek, aby możliwe było nazwani (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnich czasach stały się bardzo popularne, nie może zatem dziwić fakt, że przybywa coraz więcej tego typu inwestycji ze strony deweloperów. Chodzi o domy dwurodzinne, które stwarzają duże poczucie intymności, a jednocześnie pozwalają na współegzystowanie z sąsiadem, który zawsze będzie służył pomocą. Czasami jednak, gdy nasi towarz (...)

Zobacz pełny wpis »
Budowa domu to spełnienie marzeń wielu osób oraz cel życiowy całych rodzin. Niestety jest to ogromne wyzwanie zarówno pod względem organizacyjnym jak i finansowym. Już od momentu wyboru projektu u starania się o pozwolenia na budowę jesteśmy zmuszeni ponosić mocno obciążające koszta. Wówczas dobrze jest się zastanowić czy wybierane przez nas domy (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby zoptymalizować proces budowy domu pod względem cen materiałów oraz jakości zastosowanych technologii, warto zdecydować się na zakup lub zamówienie odpowiedniego projektu. Niedrogo wybudować można zarówno zwykły dom parterowy, jak i wyposażony w poddasze użytkowe i przystosowany do różnych późniejszych adaptacji.  Wysoka ergo (...)

Zobacz pełny wpis »
Elegancja, funkcjonalność i prostota - to trzy cechy charakterystyczne nowoczesnych domów. Obecnie inwestorzy są coraz bardziej pragmatyczni, a nad przepych wynoszą komfort i niskie koszty utrzymania domu. Dom inteligentny Nowoczesne domy to często też domy inteligentne, naszpikowane elektroniką. Nowinki technologiczne stosowane są w prywatnych domach bardzo częst (...)

Zobacz pełny wpis »