Domatorski

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog domatorski.blogi.pl »
Data urodzenia 1996-11-18
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 266 dni temu

Blogi zarządzane przez Domatorski

Najciekawsze wpisy Domatorski

Wiele osób wybiera domy góralskie ze względu na ich nietuzinkowy wygląd. Są bowiem bardzo dekoracyjne, pomimo tego, że najczęściej o tradycyjnej, prostej konstrukcji zwieńczonej dwuspadowym dachem. Jakie materiały wykorzystuje się do budowy takich domów i czy postawienie takiego budynku wiąże się z dużymi wydatkami – przeczytaj ten artykuł.& (...)

Zobacz pełny wpis »
Osiedla domków wielorodzinnych są teraz niezwykle popularne wśród zarówno inwestorów jak też nabywców. Mieszkanie w dobrze zagospodarowanym osiedlu to prawdziwa wygoda i większe bezpieczeństwo, stąd też tak duże zainteresowanie tego typu nieruchomościami, które buduje się praktycznie we wszystkich częściach Polski.    (...)

Zobacz pełny wpis »
Budowanie domu jest często nazywane życiową inwestycją. Wszystko z powodu ogromnej ilości pieniędzy, które taka budowa pochodnie, oraz czasu, który niezbędny jest do postawienia i wykończenia budynku. Często z tych powodów inwestorzy wybierają jednak domy z drewna zamiast murowanego. Czy jest to dobry pomysł? Oszczędności pieniędzy Nie da się (...)

Zobacz pełny wpis »
Na nowoczesne domy decyduje się coraz więcej inwestorów, przez co tego typu budynki stają się coraz częściej spotykane. Obecnie nie ma chyba katalogu z projektami, w którym to nie znalazłyby się pozycje nowoczesnych projektów domów jednorodzinnych. Pojawia się jednak pytanie, czym charakteryzuje się tego typu budynek, aby możliwe było nazwani (...)

Zobacz pełny wpis »
W ostatnich czasach stały się bardzo popularne, nie może zatem dziwić fakt, że przybywa coraz więcej tego typu inwestycji ze strony deweloperów. Chodzi o domy dwurodzinne, które stwarzają duże poczucie intymności, a jednocześnie pozwalają na współegzystowanie z sąsiadem, który zawsze będzie służył pomocą. Czasami jednak, gdy nasi towarz (...)

Zobacz pełny wpis »
Budowa domu to spełnienie marzeń wielu osób oraz cel życiowy całych rodzin. Niestety jest to ogromne wyzwanie zarówno pod względem organizacyjnym jak i finansowym. Już od momentu wyboru projektu u starania się o pozwolenia na budowę jesteśmy zmuszeni ponosić mocno obciążające koszta. Wówczas dobrze jest się zastanowić czy wybierane przez nas domy (...)

Zobacz pełny wpis »
Aby zoptymalizować proces budowy domu pod względem cen materiałów oraz jakości zastosowanych technologii, warto zdecydować się na zakup lub zamówienie odpowiedniego projektu. Niedrogo wybudować można zarówno zwykły dom parterowy, jak i wyposażony w poddasze użytkowe i przystosowany do różnych późniejszych adaptacji.  Wysoka ergo (...)

Zobacz pełny wpis »
Elegancja, funkcjonalność i prostota - to trzy cechy charakterystyczne nowoczesnych domów. Obecnie inwestorzy są coraz bardziej pragmatyczni, a nad przepych wynoszą komfort i niskie koszty utrzymania domu. Dom inteligentny Nowoczesne domy to często też domy inteligentne, naszpikowane elektroniką. Nowinki technologiczne stosowane są w prywatnych domach bardzo częst (...)

Zobacz pełny wpis »