Dmalin

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog dmalin.blogi.pl »
Data urodzenia 1957-12-13
Wiek 64 lat
Ostatnia aktywność 70 dni temu

Najciekawsze wpisy Dmalin

-Styczeń 2020 r. WHO wydała dyrektywę(oficjalny dokument) na mocy której, zalecono aby dotychczasowe zapalenia płuc klasyfikować jako Covid-19 -Marzec 2020 – Bill Gates próbuje wymóc na WHO ogłoszenie pandemii – WHO nie chce tego zrobić. -14.03 – Bill Gates wpłaca do WHO 50 mln dolarów. -15.03 – WHO ogłasza stan pandemii. Stan ten pozwala wprowadzać leki (...)

Zobacz pełny wpis »
Oto opowieść ratownika medycznego z Piły... Widziałem bezmyślność lekarzy na SOR-ach I NAS pozostałych medyków, którzy wszędzie widzieli C.o.v.i.d- .1.9. i zaniedbywali leczenie pacjentów, dzieci z ranami odsyłane były do szpitala zakaźnego odległego o 150 km od domu, bo ojciec wrócił z zagranicy i….. może mieć wirusa. Ludzie z udarami mózgu, zawałem mięśn (...)

Zobacz pełny wpis »
W 2017 roku dotarła z Niemiec na cały świat nadzwyczajnej wagi wiadomość. Oczywiście tę wielką wiadomość przekazują tylko media prawdziwe, głoszące prawdę. Niestety ani słowa tej prawdy nie przekazały Polakom niemiecko-eskimoskie media typu TVN, Polsat i inne brukowce pokroju Michnika. Niestety, co najważniejsze dla nas Polaków ani słowa nie przekazały Polakom m (...)

Zobacz pełny wpis »
Śmierć tu, śmierć tam, śmierć wszędzie. Umarł nauczyciel po zaszczepieniu na COVID-19, ale szczepionka przecież nie jest przyczyną zgonu, prawda? Co dalej? W taki sam sposób zmarł lekarz, pielęgniarka, sąsiad, i setki innych osób, które znamy i których nie znamy i już nie poznamy, bo przecież zmarły. Coraz większa liczba krajów ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy mordowanie dzieci w wieku do dwunastego roku życia jest słuszne? Czy eksperymentowanie na niemowlętach preparatami genetycznymi i dodatkowo całkowicie nieprzebadanymi jest moralne? Dlaczego pozwala się na to, aby najmłodsi obywatele Polski, którzy nie nabyli jeszcze pełni praw obywatelskich, byli poddawani eksperymentowi medycznemu, którego skutki mogą by (...)

Zobacz pełny wpis »
Na naszych oczach rodzi się Nowy Porządek Świata. Ziemi grozi globalny totalitaryzm, który nie śnił się nawet Orwellowi. Świat, jaki znamy, jest skazany na zagładę. Niektórzy obserwatorzy wieszczą, że w najbliższych latach zginie jedna czwarta ludzkości (jeżeli nie więcej). Jak zmieni się życie tych, którzy przeżyją? „NWO”, trzy litery oznaczające koniec (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdecydowanie mamy przełom, ponieważ stacja Sky News wyemitowała program, w którym przedstawiono szereg dokumentów potwierdzających to, że koronawirus SARS-CoV-2 powodujący chorobę COVID-19, został wyprodukowany ręką człowieka, i jest de facto bronią biologiczną na usługach partii komunistycznej Chin. Materiał ten zrobił gigantyczną furorę w mediach n (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy w ostatnim czasie otrzymaliście SMS z informacją zalecającą nie wychodzenie z domu? Powstaje pytanie skąd taki SMS? Czy doszło do eksplozji jądrowej? A może w Warszawę uderzyła kometa lub też mamy inwazję Rosji na resztę świata? Otóż nie, po prostu to nadal ciągle i tam sama PLANdemia, ta sama lejąca się propaganda z ekranów telewizora, to ten sa (...)

Zobacz pełny wpis »
Propaganda medialna ma się bardzo dobrze, kłamstwa „KORONAświrusowe” z ekranów telewizora płyną szerokim strumieniem, korespondenci są ślicznie uśmiechnięci, reklamy momentami trwają już dłużej aniżeli właściwe programy, jednym słowem folwark zwierzęcy w czystej postaci. I wszystko byłoby w całkowitym porządku, ponieważ ja osobiście nie oczekuje zbyt wie (...)

Zobacz pełny wpis »
Coraz większa liczba krajów i poszczególnych terytoriów na całym świecie zmusza ludzi, często w określonych sektorach, do zaszczepienia się przeciwko COVID-19, wywierając przy tym ogromną presję na antyszczepionkowców, którzy odmawiają szczepienia preparatem będącym w fazie badań (eksperyment medyczny). Natomiast sama szczepionka nie jest szczepionką a terapią g (...)

Zobacz pełny wpis »