Djkurek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Poznań
Główny blog bierziczytaj.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-03-18
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Djkurek

Patrz na własne postępowanie oczami Boga.  Nie sądź innych. Nie mów źle o innych. ...    Tyle razy spadł na ciebie gniew namiestników.  Zawaliły się nad tobą wieże twej pychy.  Nigdy nie wątp w dobroć Boga. ...    Szukam i nie znajduję. Właściciel winnicy ma prawo szukać owocu na swoim drzewie. Winnica to nie park rozryw (...)

Zobacz pełny wpis »
Tam, gdzie niczego niepodejrzewający uczeń, doświadcza pustki grobu,  drugi uczeń, ten, który bardzo umiłował Pana,  odkrywa najgłębszą manifestację Bożego życia. ...    Jest w tobie wiele z entuzjazmu Jana.  Jest też wiele z Piotra, który pierwszy wszedł do pustego grobu Jezusa.  To cyni cię prawdziwym świadkiem zmartwychwstania (...)

Zobacz pełny wpis »
Trwaj.  Dzięki łasce Bożej  i własnemu zaangażowaniu.  Dąż do tego, by każda sytuacja stała się szansą na sukces.  Kiedy taką postawę przyjmiesz w głoszeniu królestwa niebieskiego,  z pewnością nie zabraknie sukcesu. ...    Bądź pośród tych siedemdziesięciu dwóch,  których Jezus wysyła na krańce świata,&nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Bądź otwarty na Ducha Świetego. Duch Boży zamieszkuje i bytuje w tobie. Uszlachetnia i namaszcza słowo. Żyj wymawianymi słowami. Duch Święty jest świadkiem przeciw grzechowi i złemu. Spala zło i grzech obecny w tobie i świecie. Bądź bardziej świadomy zadań i obowiązków. Życiem i odpowiedzialnością wnoś wkład w codzienną przemianę świata i ludzkości. Wykorzeniaj ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczytuj się w Pismo Święte.  Poznawaj Boga, Jego serce, miłość i plan zbawienia. ...    Stawaj się pokorny.  Udzielona zostanie ci niezwykła wiedza.  Zanurzysz się w miłości Boga. ...    Uroczystość Trójcy Św. co roku przypomina, że Bóg nie jest rzeźbą, monolitem, statycznym obrazem. Starotestamentalne Imię JHWH można t (...)

Zobacz pełny wpis »
Jezus dał ci przykład pokory.  Bóg uniżył się dla ciebie.  Bierz swój krzyż życia.  Podejmuj codzienne obowiązki.  Dawaj świadectwo prawdy i miłości.  Bądź wierny Bogu w sercu, świecie i między innymi. ...    Święty, apostolski i powszechny Kościół niezłomnie przez wieki wyznaje wiarę w Jezusa.  W Jezusie i Kości (...)

Zobacz pełny wpis »
Ceń Kościół.  Okazuj miłość wszystkim bliźnim.  Twórz rodziny, które będą prawdziwymi Kościołami domowymi,  opartymi na autentycznej miłości i szacunku.  Twórz prawdziwą wspólnotę Kościoła.  Spraw, by ci, którzy odeszli, wrócili do domu Ojca.  Bądź otwarty i hojny w przebaczaniu. ...    (...)

Zobacz pełny wpis »
Wyrzekaj się grzechu.  Zmieniaj swe życie.  Prostuj ścieżki dla Pana.  Masz darowany przez Boga czas.  Przygotuj swe serce na Jego przyjście.  Wykorzystaj dobrze czas łaski i zbawienia. ...    Pan pokazuje ci, co w twym życiu wymaga uporządkowania.  Wspiera cię w twym nawróceniu. ...    Adwent z natury ma w sobie co (...)

Zobacz pełny wpis »
Spoglądaj na siebie w świetle Słowa.  Zdejmuj z siebie kamienie ocen i osądów.  Przychodź do Jezusa. Uzdrowi cię. ...    Każdego dnia Jezus spotyka się z tobą.  Idź. Nie grzesz. ...    Po stronie oskarżycieli są emocje, złe intencje, przemoc i hałas. Po stronie Jezusa jest absolutny pokój i cisza, gest pisania palcem po ziem (...)

Zobacz pełny wpis »
Przebywanie z Bogiem jest wielkim i nieustannym zadaniem,  a sprawdzianem tego w życiu są relacje z innymi,  a także zaangażowanie w głoszenie Jego nauki  i bycie świadkiem Jego miłości. ...    Niechętnie pozostawiasz cały swój świat.  Jeśli jednak Jezus ukaże ci swe Święte Oblicze,  nic już nie będzie dla ciebie piękne i pociągające (...)

Zobacz pełny wpis »