Diannka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Diana Oniszczuk
Lokalizacja Hajnówka
Główny blog diannka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Diannka

Hej!! Nazywam sie Diana. To mój pierwszy blog i moja pierwsza nota... Do dziś pisałam pamiętnik i chowałam go przed światem. ... Te wakacje wiele zmieniły. Za za 9 dni zmieni sie jeszcze więcej. Zacznie sie nowa szkoła i nowa częś mojego życia. Dopiero na tych wakacjach zrozumiałam to, że tak na prawde miałam tylko jedną przyjaciołkę. Dziewczyny, które (...)

Zobacz pełny wpis »
Nowa szkoła jest świetna. A szczególnie chłopcy ze starsych klas.....;)  Bardzo sie ciesze, że tam jestem :) Minął dopiero tydzień, a już jest fajnie. Nowi znajomi, koleżanki, koledzy. Klasa jest spoko. Zmiana towarzystwa dobrze mi robi, było mi to bardzo potrzebne, coś nowego w życiu :) Zmieniło sie bardzo, bardzo dużo, nowy roździał mojego życia. Podoba mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak długo czekalam, żeby moje marzenia sie spełniły. .. A teraz, kiedy stają sie realne, wszystko wydaje mi sie tylko snem... Został tylko tydzień wakacji, nowa szkoła i nowi ludzie - nie potrafię sobie tego wyobrazić. A dziś chyba jeszcze ide na ognisko do kumpeli z gimnazjum. Takie pożegnanie...   Dlaczego inne blogi są fajne, a mój to tylko biała strona (...)

Zobacz pełny wpis »