Dianka7

Profil blogerki.


dianka7

Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog dianka7.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-11-16
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Dianka7

kocham kogos bo ktos mnie kocha to nie wychodzi ode mnie, bo tyko biore jedynie gdy mam przestrzen, bywam steskniona gdy widze kogos bez analiz inaczej w momencie moja glowa bierze gore a serce chlodnieje   doświadczam czasem inaczej Ciebie niż sam Siebie opowiadasz moze wlasnie wtedy i tego sie boje, tych momentow.....   czuje stop. rozpoznanie jedynie odbywa s (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasem czuję jakby zabrano mi ręce. Próbuję nogami nadążyć za światem równoległym do mnie samej Tworzę stopą własną przestrzeń. Okrąg życia. Czuję jak zabrano mi wolność, poranki, wieczory, świadomość, indywidualizm.. w zamian nadano imię, Twój perfekcjonizm, moje nie moje szczęście i fałszywe poczucie, że mogę krzyczeć. jestem powłoką. Już nazwaną (...)

Zobacz pełny wpis »
    Ależ proszę Pana, zapewniam Pana, że w środku jest skała. To co Panwidzi, to jedynie powłoka. Przecież tłumaczyłam - skąd to niedowierzanie?Zmiany widać gołym okiem. Powłoka otacza mnie, bardzo przyzwoicie, wręcznamacalnie, jest miękka, przybiera różne kształty.   Ależ proszę Pana, oczywiście że wyjdziemy. Opuścimy miejsce, gdy dopijękawę, proszę pozwo (...)

Zobacz pełny wpis »
jestem uważna i czuję płacz w klatce piersiowej przez ciszę od ludzi od Kacpra od bliskich chociaż są ludzie dookoła to ja decyduję finalnie z kim jestem. nachodzi fala płaczu ciśnie w głowę i brzuch i klatkę piersiową spokojnie, jestem bezpieczna.  sama ale w sobie mam siłę. posmutniał mi świat. NAJWAŻNIEJSZE to nie udawać i nie uciekać od tego.  wtedy czuję. b (...)

Zobacz pełny wpis »
czasami boję się własnego ciała  mówi mi wyraźnie co czuję czasami boję się własnych uczuć uczucia ukazują mi się w ciele. Czasami wątpię czy nie być na stałe robotem jak podjąć decyzję o zmianie? ciało i uczucia bywają zastygnięte... dotykam bezradnie podłogi nagim ciałem to są te momenty gdy posiadam Siebie.  a co z wiarą w miłość?  ukazujesz mi Si (...)

Zobacz pełny wpis »
    głębokość słów nigdy nie była tak płytkaodbijam się więc od własnej gryKto z kim gra?słowa z lekkością uderzają w swoją głębięnie pozostaje już nic we mnieecho wyrazów tylko udaje, że tworzy całośćw rzeczywistości rozpada się wszystko na milion kawałkówmilion luster lśni we mnie zgrzytającnieskutecznieCzy mnie podrażni?Kto to poskłada?Nadzi (...)

Zobacz pełny wpis »
  lęk wywołany że druga osoba się nie odzywa - ile się nie odzywa? - 2 godziny lub mało pisze w ciągu dnia sama od siebie, mało daje informacji że jestem ważna - czyli mam mało uwagi jak jestem na odleglosc? boje sie straty?  - boje sie straty, ze mnie juz nie chce. ze nie mysli o mnie i bede musiala ciagle wiecej pisac. - czy tak jest? moze po prostu ma duzo pracy? (...)

Zobacz pełny wpis »
    mikrosekundy ciszy tworzą we mnie pustkę masz w tym swój udział, chłopcze masz w tym swój udział, siostro. Zlepione z uczuć wyższych i cięższych nikt mi nie pokazał jak mam to przeżyć Jak to pokazać Krzyk nie jest w moim stylu. Poparzyłam palce w czasie zimy a gdybyś mi obiecał, obiecała że pewna jest wiosna  że przed nami tylko wiosna Z (...)

Zobacz pełny wpis »
   chodzi nie o prace, nie o "nie wiem", tylko o brak informacji i ciszę, z którą mnie zostawiasz. że nie czuję się ważna jak mi nie zakomunikujesz ważnych rzeczy tylko żyjesz w głowie, sam, gdy nie ma mnie obok.   a ja mam uczucia i ma mi być prawo być przykro i smutno, gdy zapominasz, a na żywo przyzwyczajasz do siebie. proszę weź to na poważnie, by si (...)

Zobacz pełny wpis »
    z zewnątrz z zewnątrzczęsto to idzie z zewnątrzprzebudziłam się więc w środku nocywybudziło mnie zewnątrzbyłam jak embrionzaatakowała mnie miłośćnie wychyliłam głowyzamknęłam oczy z modlitwą aby to odeszłozaatakowało mnie zewnątrzniespokojnie zasnęłamciężka pustka dużo smołygęstośćmoje ciężkie powieki wskazują na przemęczenie siebienie umiem Cię zlokalizowaćnawet ok (...)

Zobacz pełny wpis »