Dianka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Dianka & martynka Bibik
Główny blog dianka.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-04-17
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Dianka

...:::mOrDeCzKi fY mOjE kOsIaNe:::... Rybki kofaniutkie mam do fas prosbe fpisujcie siem do xiegi.... glosujcie f sondzie i fogule czesto tu byfajcie =o).... Kofam fas fshystkich i s gory dziekufa dla fas miski moje fy kosiane =o* ale gupotki pishe ciom?!     ...:::A sFiStAk SiEdZi F fIeZiEnIu Bo SrEbErKa ByLy KrAdZiOnE:::... Hehe u mnie po fyfiadofce jush dopsje (...)

Zobacz pełny wpis »
...:::hIbA sIe ZaKoFaLaM~a RaCzEj nApEfNo:::... ^w kim?! w takim jednym fagasie ;o] hehe.... mialam o nim nie myslec ale qfa patshe ze siem nie da ;o(...... ....sflaszcza dzis.... heh ale nie bede nic pisala bo moshe jesio ktus siem domysli o kogo chodzi ;o/..... pogadalm  dzis s jednym chlopaczkiem na gG... (ktorego fczoraj posnalam) zajebisty gosciu... tylko qfa on mi (...)

Zobacz pełny wpis »
_.=+=*^c0o0rAs feCeJ LuDz pAtShY nA rEcE^*=+= ._ biorem siem sa mojego blogusia poropie tu troszq.... ...bo i tak nie ma ciom robic... [starsi siom u gdzies tak u rodzinki] [a mArTyNka idzie s kArOLkIeM do efeliny a potem do karczmy pic oczyfiscie] ;o) jush fiem kto tak mnie meczyl tymi sygnalkami ;o] hehe... dzfonilam do Kasi pogadalysmy siobie fczoraj bylam na pasterce (...)

Zobacz pełny wpis »
...:::ne m4 ne bEd2iE sPrAvViEdLiVvo$c:::... na poczatq notki kcem mocno psheprosic Macka she nie bylo posdrofien dla niego [poprostu umknelo mi siem i nie napisalam pozdrowek dla niego] ale teras jush som ;]  heh bshushek mnie torszq boli..... hum0rek?! nafet spox... tylko f nocy jush siobie spimy s martynkom [byla 04.06] i tu nagle slysha fibracje.... Faza puszcza (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Pamietam jak dziś 24.11 ta data w moim sercu pshenigdy nie zaśnie.Rozmawiając z Toba myślałem, że to sen, teraz jesteś mi potshebna do pshetrfania jak tlen.Wiem, że to na Ciebie czekałem całe życie, nikogo wspanialshego nie znajde w żadnym micie.Dziękuje za wshystkie spędzone razem chwile, psheprasham za wshelkie kshywdy jakie wyrządziłem.Mam nadzieje, że moż (...)

Zobacz pełny wpis »
Pezet - Seniorita - Jakbym ci powiedział, że jesteś dobry to co byś zrobił? - Co? - Byś przestał teksty pisać - Jak by co? - Jak bym ci powiedział, że jesteś dobry - Co ty gadasz, właśnie bym wtedy dopiero zaczął pisać Jak ty mnie wkurwiasz, zawsze mi mówisz, że kurwa źle jest łajzo! - Hahaha - Dobra cicho, zamknij się nie będzie tego na żadnym skic (...)

Zobacz pełny wpis »
no i mamy nofy roczek ;] heh nofe przygody jestesmy o roczek starsi SyLvVeStEr?! bylo nafet spoko myslalam ze bedzie goshej.... heh Kasia prafie zgonik (tylko ciochoooo) ja "jakos" siem tshymalam ;] dziekuje fshystkim sha shyczenia i te pe.... heh dafno pisalam ale taj fyshlo ;] musze poprosic Mama sheby jutro i f piatek nie isc do szkoly (heh jush siem fczesniej zgodz (...)

Zobacz pełny wpis »
No i jest bardZzzZzzZzzzZZzzZzoooOooOoo siuperrrr =-]]]] hiehie... tshy dni folnego.... sobotka...:::...niedzielka...:::...& poniedzialeczek =-]]]] (poniedzialek folny bo jedziemy na fycieczke)... I mam nadzieje ze na fycieczcze byedzie zajebiscie =-]]]]] (powinno tak byc)... a dzis f shkole bylo tak siuper jak nigdy... hiehie... ale sobie pognilismy =-D s jednego kolegi... tes (...)

Zobacz pełny wpis »
jejq ale zmula nudze siem jak cholera.... ;o( Karolek jest u Martynki.... heh... a u mnie nie ma nikogo ;o( ale mniejsha s tym... qrde... nie moge pisac notkof i tsheba pisac f edytoshe.... ale Macius mi fkleja na sfoim kompie tHx. ;o*.... jeziu za tydzien do budy ;o( buuu ja nie kcem!!! sreszto czy ktos kce....?! fatpie... oczka mnie bolom ;o(.... i glofka [fogule glofka mnie osta (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiecie ciom.... hiehie po ras pierfshy kce mi siem isc do shkoly =-]]]]]]]... nie fiem czemu.... ;-) hiehie.... no to saras smykam do shkoly.... i bede siem uczyc :D pokluce siem troszQ z baba od matmy.... a Martynka R. jej pogrozi ;-)....(ona fie o ciom chodzi).... dzis ja, Martynka R., i Milena K.,  musimy zalatfic jedna sprafke dotyczaca nashej fycieczki....(f poniedzial (...)

Zobacz pełny wpis »