Diablica_89

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marta Krzciuk
Lokalizacja Warszawa
Główny blog diablica-89.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Diablica_89

Najciekawsze wpisy Diablica_89

Po co mam chodzić do tej jeb...budy??!! Jak każdy mi gada że jetsem najgorsza!!! Już nie wytrzymóje!!! Nie wiem po co mam żyć??!! Może kiedys nadejdzie taki dzień, że ktos mi powie że jestem lepsza!!! Może kiedys??!! W domu też jest nie za dobrze!!! Zamykam się w pokoju i tu tak pisze!!! Wystarczy mi komp i moja ukochana muza!!! Jak kogos mój los interesuj (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy to prawda że jestem nienormalna??? Wczoraj pewien chłopak mi to napisał na gg!!! Nie powiem jaki!!! Ale może ma i racje???!!! Nie wiem sama???!!! Powiedzcie czy ja, naprawde jestem nienormalna???!!! Jeżeli tak to powinnie mnie, umiescić w zakładzie dla czubków??!!  (...)

Zobacz pełny wpis »
Idę ulica-puste miejsca Płaczę-puste słowa Wierzę-puste mysli I na cmentarzu-puste groby I we mnie jest taka pustka.I w nas wszystkich  (...)

Zobacz pełny wpis »
Ludzie chca się ze mna porozumieć, a ja tkwię w swojej szklanej kuli ja skazaniec. Czy wolnosć to samotnosć?? Czy milczenie to zgoda?? Kiedy przemówię?? Czy będzie to miało sens?? Znowu zadaję pytanie, na które nie znam odpowiedzie!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszyscy mówia że to moja wina, ze wszystko co się dziej w moim domu złego to zawsze idzie na mnie !!! Ja nie wiem co już mam robić!!!??? Czy uciec od nich czy od razu odejsć z tego swiata??!! Już nie mam siły słuchć ich....że to tylko wyłacznie moja wina!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ma mnie, boje się. Zjadam się. Zabijam się. zmartwychwstaję!!! Czy ktos to zrozumie???!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Moje oczy narescie nabrały blasku i nie sa szklana tafl, pustymi oczami... Nie wolno mi tego utracić...!!! Nie wolno mi ponownie oslepnać...!!! Nie dojrzę ukochanego człowiekan nie będę potrafiła odnależć!!! Nie będę pamiętała, że szukam miłosci!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Trzeba od czegos zaczać!!! Trzeba odpłynać od brzegu!!! Trzeba zaistnieć!!! Tylko żywi się licza!!! Tym, co odeszli, tylko pamięć, gdy ma kto pamiętać!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze tylko jutro i koniec nauki !!! Jak super !!! I jeszcze 14 dni do sylwestra!!! Bedzie zaje.... melanż!!! Dobra jak narazie tyle mam wam do powiedzienia!!!! NarQa Ludziska!!! (...)

Zobacz pełny wpis »
Już za równy tydzień sylwester!!!Mam nadzieje ze bedzie zaje....!!!!!Nie moges sie juz doczekac !!!!A jeszcze duzo spraw do załatwienia nap:alkochol:):):)!!!!Poprostu bedzie super!!!!   (...)

Zobacz pełny wpis »