Deusra

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog deus-ra.blogi.pl »
Data urodzenia 1993-09-18
Wiek 28 lat
Ostatnia aktywność 47 dni temu

Najciekawsze wpisy Deusra

Pierwszy akapit napisałem natchniony Drogą Królów. Gdy czytałem tą książkę nie rozumiałem o co chodziło autorowi. Przeczytałem nawet dwa razy i nie mogłem doszukać się głębszego sensu a wiedziałem już wtedy, że tam nie ma przypadków. Stwierdziłem, że wrócę do tego potem. W trakcie zapomniałem o moim problemie i brnąłem dalej. Gdzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Do matematyki miałem zawsze średnie nastawienie. Dodam też, że przejąłem zdanie pewnego mądrego człowieka, którego nie jestem dziś w stanie wskazać z imienia i nazwiska. Powiedział on, że nie widzi różnicy między matematyką i fizyką. Według mnie to prawda bo jedno i drugie odnosi się do tego samego. Do rozwiązywania problemów. To też inna na (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostatnio było głośno o paleniu książek i innych przedmiotach związanych, w opinii niektórych ludzi, okultyzmowi. Zastanawiałem się czy ja kiedyś, jak mi się powiedzie, też będę podziwiać mój twór trawiony przez płomienie? Nie jestem okultystą, ateistą ani kimkolwiek kto jest "zły" w oczach podpalaczy. Nie chodzę do kościoła zbyt często. M (...)

Zobacz pełny wpis »
Na początku była ciemność. Nicość tak sobie trwała i trwała. Co było wcześniej? Jak w ogóle w takiej sytuacji określić początek albo może pewien punkt na kole jeśli uznać za prawdę tezę o zapętleniu czasu? Nie można przecież powiedzieć że koło ma początek. Nasze mózgi nie są w stanie zrozumieć dlaczego w ogóle istniejemy bo dla nas mu (...)

Zobacz pełny wpis »
Zima roku 2017. Wstaje z łóżka po koszmarze. Lubię je, ponieważ coś się dzieje a noc nie jest wtedy taka nudna. Wiem że trwało to w mojej głowie może parę sekund ale przez ten czas byłem w innym świecie. Wiem, że sen jest potrzebny ale to straszna strata czasu więc na coś się tamta noc przydała. Byłem jak by w równoległym wymierze. Działy się st (...)

Zobacz pełny wpis »