Depresja-moja

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Los Angeles
Główny blog depresja-10.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-11-01
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Depresja-moja

Mówią że czas leczy rany u mnie czas powoduje że widzę więcej niż wtedy...mam 35lat i depresję często myślę o śmierci o tym że już na mnie czas, nie chce żyć dalej w poczuciu strachu. Boję się każdego dnia, boję się otwierać oczy rano. Mimo że tęsknię za Babcia i Dziadkiem bo to z Nimi mam najlepsze wspomnienia z dzieciństwa chciałabym móc spotkać się z Nimi już. W wi (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam żal do osób które mnie zostawiły w najtrudniejszych momentach Mojego życia... Mamo nigdy nie byłam dla Ciebie wystarczająco dobra,nigdy nie byłam chuda tak jakbyś chciała, nigdy nie byłam podobna do mojego Brata, nigdy nie byłam Nim... to od tego się zaczęło to Mój Brat był Twoim synem a ja byłam tylko córka Taty, to Synusiowi oboje pomagaliście, dla Niego traciliście zdrowie ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Dlaczego blog? Może to rodzaj terapii a może wyrzucenie wszystkiego co mnie boli przed śmiercią? Tak, śmiercią!Czy ktoś zastanawiał się na śmiercią? Kiedy przyjdzie? Jak to będzie wyglądało? Ja często się zastanawiam nie nad tym jak będzie to wyglądało a kiedy w końcu przyjdzie. Tak w końcu! Gdy Twoje życie nabiera smutnych barw i docierasz do jakiegoś stanu nazwanego depresja masz (...)

Zobacz pełny wpis »
Mialam plany, marzenia które mnie napędzały...dziś nie mam nawet sił myśleć. Zabiło mnie dążenie do bycia doskonałą w Ich oczach, w oczach najbliższych mi ludzi. Zabiło mnie podcinanie skrzydeł przez najbliższe osoby. Dzis nie chce mi się żyć, nie chce żyć sama że sobą nie cierpię bycia tak perfekcyjnie idealna jak Oni wszyscy chcieliby żebym była.

Zobacz pełny wpis »