Deisy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Magda Laszkowska
Lokalizacja Góra
Główny blog deisy.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Deisy

Zaczynam bloga od nowa....tak wiem wiem i tak za kilka dni mi się znudzi, bo znajdę sobie ciekawsze zajęcie :P ONA- jak zwykle szalona...pełna energii...energii dziwnej, spontanicznej...dzikie pomysły (przeważnie w piątki podczas seansów filmowych :P)...ale na swój sposób spokojna...opanowana...nieśmiała..cicha. Taka jest tzw. 2in1 W jej życiu wszystko stało się n (...)

Zobacz pełny wpis »
No i przyszły do nas Święta ... choinka, prezenty, rodzinka ... czyli ogólnie wszystkich ogarnął świąteczny nastrój =]. O świętach nie będę pisał, bo i nie ma za bardzo o czym, bo TEAM69 w tym okresie zawiesił swą działalność ... lecz jak ten bezpłodny okres minie to wszystko wróci do normy :D. To tyle tytułem wstępu :D. Ta notka będzie poświęcona oczywi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ona zebrała sę w końcu na napisanie tej notki...ma mnóstwo pracy dzisiejszego dnia ale jak zwykle postanowiła to "olać" :P;P Wprowadza teraz "oznacznia osób sytuajci ( pod taką postacia bedą występować juz zawsze): ONA-oczywiście JA (M)-mari nasza kochana (CH)-Martusia (bo M jest juz zajęte :P) (A)- Adaś; jej rodzyneczek jedyny :P Jak co tydzień użądzili sobi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ołłłłł meeeeeeen!! Cóż to był za piątek .... masakra .... armageddon .... sajgon .... wietnam i wogóle :D. Dzisiaj odczuwam dopiero skutki przebywania w jednym pomieszczeniu z żeńską częścią TEAMU69 .... plecy troszke bolą i troszkę ręka, wygięta w nienaturalny sposób wczorajszego wieczoru, bo Marika nie mogła sobie odmówić przyjemności położenia się na (...)

Zobacz pełny wpis »
ja postanowiłam napisać notkę póki jeszcze pamiętam ;] okres bezpłodny się skończył więc trzeba było 'iśćcośporobić' ;P ustawka pod wierzą i naturalnie musiałyśmy się minąć ja pod Marty domem one prawie pod moim i zonk ;] znalazłyśmy siebie i udałyśmy się na krótkie przewietrzenie, bo trzeba było pamiętać o Adamie ;) podczas owego wietrzenia się wyn (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemacie Wszyscy czytający!, Magda pozwoliłem sobie na napisanie jakiejś krótkiej notki, bo dawno tu nic nie bylo i świeci pustkami :D:D. Heh głównie chciałem napisać o wczorajszych baletach (czyt. 18-nastka), było gruuuuubo jednym słowem, zabawa była przednia :):) ... oby więcej takich melanży. I musze przyznać, że masz suuuper ludzi w klasie i wogóle, sory ale ni (...)

Zobacz pełny wpis »