Deep_blue

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kalisz
Główny blog deep-blue.blogi.pl »
Data urodzenia 1991-07-01
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Ostatnie komentarze Deep_blue

Podróże kształcą, jak widać?

Zobacz całą dyskusję »
Nie bałeś się, że żona się zorientuje?

Zobacz całą dyskusję »
Wydaje mi się, że każdy lubi oceniać czy buty są fajne, czy nie, ale gdy chcesz mu dać przymierzyć, od razu będzie bronić, że "nie ten rozmiar"

Zobacz całą dyskusję »
Niestety, z tym, że czasem leci za szybko do przodu, zgodzę się całkowicie, a gdy człowiek zostaje w tyle, bo coś go przygniata, słyszy miliardy dobrych rad od ludzi wokół :( Yh... Dobrze, że przynajmniej jest dobra kawa i balkon. Czasem dobrze jest po prostu chwilę wylać to, co tkwi w środku :(

Zobacz całą dyskusję »
. Po prostu jestem. deepblue1@wp.pl

Zobacz całą dyskusję »
Tylko co wtedy, gdy upadniesz i nie masz siły się już w ogóle podnieść?

Zobacz całą dyskusję »
Też mam jedno wspomnienie z wczesnego dzieciństwa. W moim pokoiku dziecięcym stał stół. Nie było jeszcze szafek, ani półek, tylko stół i łóżko. Moim zadaniem było ustawienie wszystkich zabawek na stole.Takie wspomnienia będą Ci towarzyszyć całe życie, szkoda tylko że nie wszystkie są piękne. :(

Zobacz całą dyskusję »
Cześć. Dobrze, że jesteś. Jak nie było Cię 2-3 dni, pojawiły się myśli, czy wszystko jest w porządku, o ile w tej sytuacji cokolwiek może być w porządku. Ludzie to debile i zawsze szukają sobie taniej sensacji. Szkoda, że cudzym kosztem. Nie powiem Ci, nie przejmuj się, bo tak się nie da. Powiem tylko, że to minie, bo niebawem znajdą sobie innego nieszczęśnika do męczenia. Przykre, ale prawdziwe. A to pracownica w piekarni rozumiem, tracąc kogoś bliskiego równocześnie przepraszam miałaby stracić za przeproszeniem otwór gębowy? Ludzkie komentarze czasem są bezmyślne. Trzymaj się! I dalej rób tak, by było Tobie wygodnie i Twoim skarbom, bo to Wy jesteście teraz najważniejsi!

Zobacz całą dyskusję »
Bardzo dobrze robisz, olewając to, co mówią inni. Masz prawo, bo nikt nie zrozumie Cię lepiej, niż Ty sama. Bo nikt nie jest na Twoim miejscu. Łatwo oceniać, jak się nie jest na czyimś miejscu. Nawet nie wyobrażam sobie, jak się czujesz. Bo tego nie da się wyobrazić w żaden sposób. Wygląda na to, że Kacperek to wspaniały facet. :) Jeszcze trochę, a będzie otaczał Ciebie i Marysię swoją opieką. Starsi bracia są super. Chyba każdy może Ci pozazdrościć tych dwóch skarbów. Trzymajcie się!

Zobacz całą dyskusję »
Wszystkiego najlepszego ;) Jak przeżyłeś ten dzień?

Zobacz całą dyskusję »
Jesteś wspaniałym i dzielnym człowiekiem. Maluchy to na pewno czują. Najgorsze jest to, ze nie ma żadnej cholernej recepty na to, jak dalej żyć. Trzymam za Was kciuki i będę pamiętać o Was w modlitwie.

Zobacz całą dyskusję »
Nigdy nie daj sobie wmówić, że jesteś mniej warta, niż w rzeczywistości, bo jak pozwolisz na to teraz, za rok czy dwa, gdy przyjdzie jakiś ciul i Ci to powtórzy, (Boże broń) w to uwierzysz. Jeśli nudzi Cię ten francuski, to pierdzielnij to w cholerę i może zacznij fotografować, grać na gitarze lub tworzyć strony internetowe. Straconego czasu potem nikt Ci nie odda :( Trzymam kciuki!

Zobacz całą dyskusję »
Gdy Ci się wydaje, że jesteś sama, Gdy Ci się wydaje, że wyrywają Ci serce, Wiedz, że choć rzeczywistość kapryśna i zakłamana, Wysunie Ci także przyjaciół ręce. Takich, co wierzą, że wygrasz ze światem, Nawet, gdy się kruszysz i upadasz, Bo żaden dureń nie odbierze nawet batem, Tego, że jesteś dumna, piękna i wytrwała.

Zobacz całą dyskusję »
Jakie to marzenie?

Zobacz całą dyskusję »
Chwilami czuję się podobnie, choć nie mam za sobą rozwodu. Zwłaszcza w kwestii znajomych. Życzę Ci, żeby udało Ci się pozbierać wszystkie kawałeczki i skleić siebie z powrotem w jedną piękną całość, bo na to zasługujesz.

Zobacz całą dyskusję »
Strasznie mi przykro. Wiem, że człowiek cofa się przed pewnymi decyzjami, gdy zdaje sobie sprawę, co zrobił. Żałuję, że czasem za późno. Mnie na czas znalazł brat. Trudno mi cokolwiek napisać w tej sytuacji, bo każde słowa wydają się durne i niewystarczające, ale wiedz, że choć się nie znamy, nie jesteś sama. Trzymam za Was kciuki z całego serca.

Zobacz całą dyskusję »