Ddfay5

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polkowice
Główny blog ddfay5.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-12-26
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ddfay5

Biznes nie jest taki prosty jak się może wydawać na pierwszy rzut oka. Ludzie często prowadzą firmę na wyczucie, polegają na swojej intuicji co w znacznej większości nie jest niczym dobrym. Weźmy za przykład pizzerię działającą w małym miasteczku. Właściciel owej pizzerii nie ma pojęcia kim są jego klienci, nie mówiąc już o tym jak wygląda sprzedaż. Pytany o średni dzienn (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasem zdarza się tak, że wpada nam do głowy genialny pomysł na rozkręcenie biznesu zajmującego się handlem produktów bardzo niszowych, które trafiają tylko do wąskiej grupy odbiorców. Zakładanie sklepu stacjonarnego nie ma większego sensu, gdyż może się okazać, że nie osiągniemy nawet progu rentowności… A pomyślałeś może o sklepie internetowym? (...)

Zobacz pełny wpis »
Świat jest skonstruowany w taki sposób, że wypadki się zdarzają i czasem trafi to nieszczęście na nas. Jednak przez wiele lat praktyk naszego społeczeństwa zaczęły pojawiać się instytucje mające na celu w jakiś sposób uchronić nas od przykrości jakie pociąga za sobą wypadek niezależnie w jakiej formie. I tak właśnie powstały ubezpieczalnie. Dzięki takim instytucjom (...)

Zobacz pełny wpis »
Zacznijmy od spółki jawnej, jest to spółka osobowa, w której każdy wspólnik odpowiada za zobowiązania spółki całym majątkiem (co dla niektórych jest ogromnym minusem). Dodatkowo każdy wspólnik może odpowiadać za sprawy spółki oraz ją reprezentować, chyba, że prawo stanowi inaczej. Spółka partnerska działa na troc (...)

Zobacz pełny wpis »
Firmy posługujące się samochodami dostawczymi muszą obowiązkowo zainteresować się oklejaniem swojego samochodu. Jest to samochód, który służy, jako narzędzie pracy, a w prosty szybki i całkiem tani sposób możesz „przerobić” go na duża, mobilną wizytówkę. Duże samochody są łatwo zauważalne, a jeśli dodamy do tego estetyczna reklamę, kt (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawiałeś się kiedyś czy handel międzynarodowy produktami takimi jak kosmetyki ma sens i jak się za to zabrać? Oczywiście, że tak! W pierwszej chwili pewnie każdy się zastanawia czy to jest możliwe i jak się za to zabrać. Przecież nie każdy ma chłodnię na kołach. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to tania inwestycja, ale kto mówi, żeby od razu inwestować w sw&oacu (...)

Zobacz pełny wpis »